• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко за дърводелството
plamen6703 - майстор
Изобщо не е грозно и е станало много добре. Човек ще помисли, че цял живот това си правил :) Справил си се много добре и за друг път обеца да ти е на ухото, мебели от паздер не купувай :-D
lyubohar - майстор
Добре е станало,като за начало.
Можеш да позабъркаш малко боя с цвета на плоскоста и да боядисаш планката.
Става и с перманентен дебел маркер с подходящ цвят.
Или лак за нокти от "за едно левче".
Поне няма да ти отива там погледа.
lov - майстор
Като гледам как се получава Чирачето да им пуска серийно производство на ремонтните планки. Доста клиенти ще има. :lol:
Dino23 - помощник
Определено изглежда грубо, но не ме бърка особено защото там мои дрехи няма и няма да го гледам, а на жената не и дреме дали се виждат винтове или не. Важното е да има врата :-D Затова няма да го маскирам. Ако издържи известно време така само ще сменя винтовете на планките с 5х20 и го оставям. Планките с готовите дупки ги взех от Практикер.
Чираче - майстор
Bambookita написа:
Калпава работа :irre:
Човека го устройва, понеже се е справил сам. Ти как би го направил по-добре?
Bambookita - специалист
Преди няколко поста човека ви каза "дибли и ПВА лепило" . Аз ще добавя само, евро винт.
Чираче - майстор
Bambookita написа:
Преди няколко поста човека ви каза "дибли и ПВА лепило" . Аз ще добавя само, евро винт.
Извинявам се, че те апострофирам. За какви дибли и за какво лепило говориш, когато няма здрава основа? Тежката врата ще отскубне диблата заедно с лепилото. Вдяваш ли?
Bambookita - специалист
Чираче написа:
Bambookita написа:
Преди няколко поста човека ви каза "дибли и ПВА лепило" . Аз ще добавя само, евро винт.
Извинявам се, че те апострофирам. За какви дибли и за какво лепило говориш, когато няма здрава основа? Тежката врата ще отскубне диблата заедно с лепилото. Вдяваш ли?
Ох, не ми се спори. Браво, велик си, много си добър, прекрасна идея си дал, перфектна работа. Край.
zz_stefanov - майстор
Bambookita написа:
Преди няколко поста човека ви каза "дибли и ПВА лепило" . Аз ще добавя само, евро винт.
Ми да го беше добавил преди да го направи, а и евровинта иска точни и неразкъртени отвори.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Разбито захващане на панти на гардеробна врата - как се ремонтира ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: