• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
bimbaeco - майстор
:partyman:
Разбрахме се. :-D
Обикновено, като някой пита "колко е часът" във форума, се стига до разпалени спорове за темите от дневния ред на Международната меридианна конференция от 1884 година, а от такива няма пратическа полза, според мене, де. Затова написах така :)
radius - майстор
Що, винаги има и някой любознателен четящ, та не е зле да има екстра информация. Така форума ще е една класа отгоре.
bimbaeco - майстор
Аз мисля, че форумът е полезен с практическата информация, която човек може да намери в него. За теорията има учебници, енциклопедии и т.н. Според мен форумите за домашни майстори трябва да са справочник - имаш конкретна задача, не знаеш как да я изпълниш, задаваш въпрос и получаваш отговор. Ако аз питам какво е лененото масло и как се ползва, и някой ми дръпне лекция за поли- и монозахаридите в термично полимеризираните ленени масла, няма да посмея да се докосна до такова нещо докато съм жив. Поне така ми се струва на мене, де :).
Ако темата беше "Всичко за ленените масла" - нямам против.
Друг лош страничен ефект при такова разгръщане на темите е някой да зададе конкретен въпрос и двама-трима коментиращи се впуснат в безмислен спор за нещо съвсем дребно и встрани от темата (като в случая дали са варени или не ленените масла). Примери за такива теми за съжаление има безброй.
Ще повторя пак - това е си е мое мнение :)
radius - майстор
А моето виждане е, че нямаше да знам, че вареното ленено масло не е варено, камо ли да търся да се дообразовам. За мен това е интересна вметка, макар че не помага на автора. Не знам къде е истината...
Помага, помага :D Аз това за съхненето и химикалите го знаех, мислех си, че и още има и най-вероятно е така.

Финиша си е филм и всеки иска оптимални резултати.
  • 1
  • 2

Тема "Няколко въпроса за Финиш" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: