Всичко за дърводелството
Здравейте, не знам дали е правилното място за питането ми, но е свързано с дърво.
Трябва ми трупче от балсово дърво с размери приблизително около 60х15х15 см. Преди време купувах от една фирма но тази фирма вече не я откривам на пазара.
mavryt4o - майстор
Ако някой моделист се включи може да каже но дърводелец надали.
plamen6703 - майстор
air.man написа:
Здравейте, не знам дали е правилното място за питането ми, но е свързано с дърво.
Трябва ми трупче от балсово дърво с размери приблизително около 60х15х15 см. Преди време купувах от една фирма но тази фирма вече не я откривам на пазара.
Случайно изрових едно парче балсово дърво, но размерите са по-малки някъде около 45х10х10... не знам дали си заслужава парите за пратка, иначе на мен не ми трябва и е нещо, което може да отправя към коша за боклук...
lov - майстор
Знаеш ли колко рибари от форума ще му се зарадват. Що плувка има да издялат от това парче. :lol:
plamen6703 - майстор
Синът докато беше ученик си правеше плувки, от там е останало, а откъде го е купувал и аз не знам :)
plamen6703 написа:
air.man написа:
Здравейте, не знам дали е правилното място за питането ми, но е свързано с дърво.
Трябва ми трупче от балсово дърво с размери приблизително около 60х15х15 см. Преди време купувах от една фирма но тази фирма вече не я откривам на пазара.
Случайно изрових едно парче балсово дърво, но размерите са по-малки някъде около 45х10х10... не знам дали си заслужава парите за пратка, иначе на мен не ми трябва и е нещо, което може да отправя към коша за боклук...
За мен си заслужава пари за пратка :) ако не си го изхвърлил ми се иска да го взема, ще направя модела на лодката малко по-малък :)
plamen6703 - майстор
Ами щом си заслужава парите за пратка нямаш проблеми, ще ти добавя и един прашясал модел на кораб да не отиде и той за отпадъци и ми пусни адрес за пратката :)

Тема "Балсово дърво" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: