Всичко за дърводелството
Здравейте,
Спрял съм се на един абрихт-щрайхмус на BERNARDO. Цената е добра а не съм сигурен за качеството? Имате ли наблюдения върху тези машини?
https://dikarconsult.com/%D0%B0%D0%B1%D ... t-200.html
Благодаря предварително. :supz:
hitarpetar - специалист
Като качество за цената са си перфектни. Сменихме 2 бр до сега. Проблемите с първия бяха алуминиевите плотове ( лесно се драскат ) и малкия дебит на аспирацията. Сега ползвам същия размер 260 мм вал , но без собствена вградена вентилация и плотове от чугун - нацепени са за по-малко шум. Много по масивна се усеща самата машина, а и вибрациите са по-малко. Работи перфектно и без никакви забележки.
Благодаря за бързия отговор! Утре ще ида и до магазина да ги погледна на живо и да видим дали ще сдобия работилницата с Bernardo
Ивелин1 - специалист
Извинете, че се намесвам в темата, ще ми помогнете ли да си намеря абрихт-щрайхмус до 1000лв.Може и втора употреба.
Видях Абрихт-Щрайхмус Scheppach HMS1070. Който има, или е ползвал моля да каже мнение за машината.
Машината ще се използва за хоби цели!
Благодаря предварително!!! :o
mavryt4o - майстор
Ивелин1 написа:
Извинете, че се намесвам в темата, ще ми помогнете ли да си намеря абрихт-щрайхмус до 1000лв.Може и втора употреба.
Видях Абрихт-Щрайхмус Scheppach HMS1070. Който има, или е ползвал моля да каже мнение за машината.
Машината ще се използва за хоби цели!
Благодаря предварително!!! :o
Много си припрян бе напълни сайта с един и същ въпрос още първия път те разбрахме.Изчакай малко изпадат обяви не се брулкай на сляпо и после пак да напълниш сайта с що не работи това и това.Виждам че ти е мерак ама не са малко пари.

Тема "Въпрос за абрихт-щраймус BERNARDO" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: