• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
hitarpetar - специалист
Измислил съм закупуването на ексцентър шлайф и ми се ще да продължа с DeWalt серията, но пусто като не познавам никой поплзващ такъв : DeWalt DWE6423 - 280W
Сега е на промоция, така че...... :?
Я някой по-опитен да се изкаже подготвен по темата :prayer: , че в момента ползвам един лекичко остарял и почна да дава напън в ръцете при по продължителна работа.
EDI - майстор
Ползвам го от няколко години, идеална машина.Регулируеми обороти, константната електроника поддържа идеално оборотите под товар.Ергономичен е, аспирацията е идеална.Плочата е качествена, велкрото също.Кабела е дълъг и мек.С една дума, вземай, не му умувай.Само един акъл, ползвай качествени дискове.
Chefo77 - майстор
Потвърждавам - машинката е много добра! Аз имам предния модел, колега има настоящия (много малка е разликата), той го използва почти всеки ден при циклене.
hitarpetar - специалист
Бързи отговори...... МНОГО благодаря

EDI , май не само аз съм се вманиачил по DeWalt ? :)
Kumay - майстор
Аз, макар че съм от другата страна :lol: потвърждавам, че е много добра машина!
Продал съм доста и от стария, и от този модел и не е имало никакви проблеми. А и цената на диска е на поносима цена. Не е като на някои други марки 1/4 от цената на нова машина...
themask - специалист
Един глас и от мен! Взех я на много добра цена от Ташев (имаха 3дневна промоция и беше към 150 лв). Миналата седмуца реших да правя врата за сефте и голямо жулене падна. Машинката се справи брилянтно.
stridata - специалист
ф125 не ви ли е малко? Аз немога да си представя малко по-сериозна работа или олепилен детайл с 125-ца. Да не говориме за фурнирован материал.
themask - специалист
stridata написа:
ф125 не ви ли е малко? Аз немога да си представя малко по-сериозна работа или олепилен детайл с 125-ца. Да не говориме за фурнирован материал.
За начинаещ като мен май е идеален размер. Като почна да правя чудеса и ми омалее този, ще мисля за по-голям.
:partyman:
hitarpetar - специалист
Kumay оправи CEO-то на сайта че излязоха много преди твоя и го взех от конкуренцията на 181 лв. Цената + 3 год. гаранция ми се стори доста привлекателно предложение.
Скоро прекарах през калибрира доста голямо парче , като от там излезе надрано от шкурка 60. С 125 мм шлайф със няколко шкурки ( 100; 150; 180; 240; 320 ) стана стъкло за минути.
Тук вече идваме на темата за размера :lol: , ама май наистина малкото понякога върши работата и на голямото :lol:

Очаквам да пристигне и да му пробвам тези 280W как са. В момента съм с едно куче, което мисля е 430W и каквото и да му подадеш го унищожава при максимални ( фиксирани ) 10 000 оборота. Когато е създаван този модел, регулатора на оборотите е бил само поръчкова екстра :lol: DeWalt-а е с регулатор, повече обороти.... ще видим.
  • 1
  • 2

Тема "Шлайф ексцентриков" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: