Всичко за дърводелството
cvetomir_77 - специалист
И в Германия се правят големи глупости! Шефа ме накара да нарежа с него отпадъците, като за печка.
Прикачен файл:
IMG_1511.JPG
Това от снимката го имаме на на работа. Уникална машинка! Който има финансова възможност, нека си го вземе. Моите наблюдения са: реже много прецизно, разполага с куфар и зарядно с 2 бр батерии. С една заредена батерия работи между 20 и 30 минути непрекъснато рязане, батерията се зарежда за по-малко от 1 час, дълбочина на среза 54 мм.

ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е ЗА ДЕЙСТВИЯ ОТ ГОРНАТА СНИМКА!


Изображение
EDI - майстор
Аз искам цялата гама, ама няма да стане за сега.Оня ден в Ямбол имаше представяне на всички машини, страхотни са, особено стационарния циркуляр и герунга.
Virtex - майстор
cvetomir_77 написа:
Уникална машинка!
Не е ли малко неудобно положението на диска спрямо захвата ? Работил съм с "обратното" разположение - диска е от ляво на дръжката/уреда и ми се вижда по-разумното решение.
EDI написа:
Аз искам цялата гама, ама няма да стане за сега.Оня ден в Ямбол имаше представяне на всички машини, страхотни са, особено стационарния циркуляр и герунга.
Има ли смисъл от стационарен акумулаторен герунг или вече има 240V версия ?

Като видях последните им серии бяха само Flexvolt и не знам дали имат обновяване на жичните версии.
cvetomir_77 - специалист
Virtex написа:
Не е ли малко неудобно положението на диска спрямо захвата ? Работил съм с "обратното" разположение - диска е от ляво на дръжката/уреда и ми се вижда по-разумното решение.

Аз имам два такива: Изображение

(един в България и един в Германия) и съм свикнал с този захват. Не виждам нищо неудобно.

Тема "Ръчен акумулаторен циркуляр Dewalt DCS575T2-QW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: