Всичко за дърводелството
cvetomir_77 - специалист
вт дек 06, 2022 11:22 pmТошко Бабака написа:
вт мар 20, 2018 12:12 pmФитилчо написа:
Пробрема не ти е захвата ! Такива захвати се продават готови. Проблема ти е, че Мортисъра има друго предавателно число на зъбчатката за да натиска силно надолу и да режат острите ръбове отстрани !
ь
Как се казва този захват аз немога даги открия готовите по интернет
Аз като ти гледам българският език и си мисля, че ти без чужда помощ на никакъв език нищо не би могъл да намериш!
mavryt4o - майстор
вт дек 06, 2022 11:21 pmТошко Бабака написа:
пон мар 19, 2018 11:37 pmmavryt4o написа:
Доста често взе да ми се налага да ползвам сглобката чеп и длаб защото в определени случаи е най-здравата пък и не обичам винтове.Искам да си приспособя на настолната бормашина да ползвам средлата за квадратни отвори.Някой правил ли го е?Смятам че може да се получи ако монтирам стойка на конзолата над патроника тя се движи с него фи 52мм.Искам да стегна първо бургията и после да монтирам стойката на ,която пък на долната част пак с болт ще захвана кухото длето.Ясно ми е че първо ще купя от странство бургите с кухите длета и по техните размери да напасвам стойката.Знам че се продават такива стойки но не открих какъв им е въърешния диаметър а само за кои модели ботмашини стават.Не видях в тях металик Пазарджик хаха.Според вас ще стане ли стабилно ще е изработено от стругар разбира се не от мен?
Здр аз го търся тази приставка но немога да я намера как се казва това нещо или какво пишите че ви показва готовите приставка ли е адаптер ли е държач ли е квото е там
Каквото е там имам го. Какво точно те интересува?

Тема "размисли за мортисер машина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: