• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
Всичко за дърводелството
kendal - специалист
Много напреднал колегата,шапка му свалям за търпението,иначе такива залепващи ленти има и тук но цената не е добра.
Фитилчо - майстор
@themask Хванаха ме бесните и отлепих всичко и почистих с ацетон до блясък. Викнам лента :lol:
themask - специалист
Хахахаха, бесните водят до прогрес. Трябваше да викнеш една и за la_bamz :)
Фитилчо - майстор
Вярно, не се сетих. Но Винаги може да спести 35 лева и да му дам от 100 нататък един метър.
Ако каже я давам веднага. Взех 3.5 метра версията на Крег. Защото канала ми е 12.87 мм легло за лентата, а само за Крег намерих информация ,че е половин инчч,което е 12.7 мм

la_bamz ако ти трябва, насреща съм :?:
bulhomes2 - майстор
А що си взел 3,5 метра, като ти е трябвало 1?!?
https://www.ebay.com/itm/150cm-Tool-Vin ... 2749.l2649
Фитилчо - майстор
Щото първо, този е винил а не метал. Второ НЕ ИСКАХ да идва от Китай, щото нямам такова време да чакам, човека си чака циркуляра... и трето, никъде не пише колко е широк, а аз искам да си влезе на оригиналното място(12.87мм) и четвърто, НЕ искам да има инчове а само метрични.Инчовете само ме объркват и ме карат да се вторачвам,даже по някой път може да сбъркаш в бързината...
Иначе и аз знам, че има такова за един долар, но обикновенно като правя машина държа НАЙ МНОГО на качеството... тези 35 лева не са проблем.

:rolleyes:

Изображение

Изображение
Последна промяна от Фитилчо на съб апр 07, 2018 8:40 pm, променено общо 1 път.
themask - специалист
Дано си взел като тази на картинката, отляво-надясно, че има и десно-леви - за герунгче :)
Фитилчо - майстор
themask написа:
Дано си взел като тази на картинката, отляво-надясно, че има и десно-леви - за герунгче :)
Видях го това, да :lol:
Но..... Kreg Self-Adhesive Measuring Tape Metric L-R 3.65m (12' KMS7729 L-R 990177


KMS7729 - е от ляво надясно и метричен
Фитилчо - майстор
themask написа:
Дано си взел като тази на картинката, отляво-надясно, че има и десно-леви - за герунгче :)
Всъшност и на двете картинки е за герунг от Дясно на Ляво :lol:
nikolson - майстор
Има еднометрови линии като тези https://www.ebay.co.uk/itm/6-12-24-40-S ... pnla45m1-Q
и в България
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Тема "Въвеждане в експлоатация на Wadkin Bursgreen 10"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: