Всичко за дърводелството
Trakehner1 - специалист
Привет,

трябват ми две парчета 25мм МДФ за прототип, не ми се дават 140лв за цял лист + рязане (за да мога да го транспортирам) при положение, че прототипа може да бъде изоставен като проект. Някой би ли искал да ми продаде две парчета? Размерите са 118х25см. За София и околността става въпрос.

Благодаря!
muhala - майстор
Провери в Бау*аус. Там продават различни видове парчета останали от рязането. Не гарантирам, че имат това което търсиш, но може да опиташ.
Фитилчо - майстор
А и ще му ги разкроят по размера, който иска
Trakehner1 - специалист
Преди да пиша тук проверявах навсякъде. Най-дебелият материал в Бау*аус е 21мм шперплат. Трябва ми МДФ защото ще се закръглят ръбовете и ще се боядисва, многослойно дърво или с изявен десен като ПДЧ не стават. Дори по доста мебелни работилници нямат, не ползват нищо над 16мм. За това и вариантът ми е цяла плоскост или ако имам късмет някой да ми продаде две парчета и питам тук.
PIP - майстор
Залепи две дебелини, каквито намериш и след това си извади размера, който ти трябва. мдф-а обикновено се боядисва, така че няма да личи.
Trakehner1 - специалист
Все още търся 25мм МДФ. Моля без повече предложения аз снаждане, лепене и всякакви други подобни, питах ясно това, което ми трябва и имам причини да искам цяло парче.

Та, обратно към темата - 25мм две парчета с указаните размери, за София и района.

Благодаря.
nikolov333 - майстор
Търси някъде където правят рекламни пана. Там режат с плотер от мдф най-различни неправилни форми и обикновено имат остатъчни парчета. Не знам, къде има такива цехове в София, но все пак е идея..
Trakehner1 - специалист
Имах натоварена седмица, но още миналата колега от форума ми свърши работа :)

Тема "2 парчета 25мм МДФ - трябват ми" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: