Всичко за дърводелството
PIP - майстор
Здравете, трябват ми 3 комплекта по 4 колела за три маси, от които 6 броя да са заключващи и всички 12 да са въртящи. Размера не е критичен, 80-100мм и товароносимост поне 50кг на колело ме устройва. В местния магазин намирам такива дето изглеждат добре, но излизат малко над 200лв за всички, а по интернет по-евтините не мога да преценя дали стават за нещо. Някой купувал ли е от някъде по-евтини отговарящи на това дето търся, от които да е доволен. Масите са ми за работилницата, така че няма да се местят на далеч, но не ми се купува на сляпо най-евтиното. Мерси.
ZEDYCUS - майстор
На Руския пазар в алеята за коли след паркинга отляво, има едно магазинче за точно такива колела, дръжки, крепежи. Турски са, но са качествени. Взимал съм за банцига и два абрихта(3-5 операционни) на рачо ковача фи 80, ако не се лъжа, може и фи 60 да бяха. Взимай от полиамидните усилени, сивите не стават.
От тях съм взимал и за една количка платформичка за пренасяне на товари, фи 60 -50кг на колело ги дават, но сме качвали и много повече.
Не си писал от къде си, но съм останал с впечатление, че си от Пловдив. Дано там да ти е местният магазин. :lol:

виж и тук https://www.store.komeks.com/index.php? ... path=68_74
Адрес: Пловдив / ул. "Богомил" N:62
PIP - майстор
Мерси много, от Самоков съм, затова и се надявам да поръчам през интернет, че не ми се ходи специално за това до София, ако мога да го избегна.
PIP - майстор
Гледах в ташев галвинг, но им е много хаотичен сайта и никога не откривам каквото търся. Вече поръчах тези имат много избор и са точни по телефона, ще пиша като пристигнат. Благодаря.

Допълнение. Колата изглеждат по-добре отколкото очаквах за цената и като цяло съм много доволен от тях и от обслужването.

Тема "колела за маса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: