• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Тези от снимката са с по три колелета. Райдера е с две, Шепаха на колегата пуснал темата незнам каква е конструкцията. Не е дал модела.
вт юни 19, 2018 1:16 pmsbh написа:
Според мен лентите на Технолес са прекалено твърди за тези малки машини. Моят банциг е с лента 2240мм и лентите, които поръчах от Технолес, определено не стават за него. Толкова са груби, че бих рязал само дърва за огрев с тях.
Също имам BASA 1 и на мен ми късаше лентата .Докато не го побългарих.Причината беше че китайчето е сложило за водач на лентата някакви измислени колелца в бронзови втулки и легла отляти от ЦАМ.След 2 дни играчка работи с ленти и на технолес и оригинални ,като реже като фурнир тънко.Новите водачи са с по 3 лагерчета.Имам снимки но не мога да ги кача защото файла бил голям
Lutchezar - майстор
Намали файла, най лесното е като си го пуснеш през fb messenger , по-правилното е с IrfanView.
Buliviv - специалист
съб юли 02, 2022 10:13 amgery noja написа:

Също имам BASA 1 и на мен ми късаше лентата .Докато не го побългарих.Причината беше че китайчето е сложило за водач на лентата някакви измислени колелца в бронзови втулки и легла отляти от ЦАМ.След 2 дни играчка работи с ленти и на технолес и оригинални ,като реже като фурнир тънко.Новите водачи са с по 3 лагерчета.Имам снимки но не мога да ги кача защото файла бил голям
Добре ще е да качиш снимки. Интресно ми е, а и ще е полезно.
Прикачен файл:
IMG_20220702_090807.jpg
IMG_20220702_090807.jpg (103.72 KиБ) Видяна 799 пъти
пон юли 04, 2022 3:15 pmBuliviv написа:
съб юли 02, 2022 10:13 amgery noja написа:

Също имам BASA 1 и на мен ми късаше лентата .Докато не го побългарих.Причината беше че китайчето е сложило за водач на лентата някакви измислени колелца в бронзови втулки и легла отляти от ЦАМ.След 2 дни играчка работи с ленти и на технолес и оригинални ,като реже като фурнир тънко.Новите водачи са с по 3 лагерчета.Имам снимки но не мога да ги кача защото файла бил голям
Добре ще е да качиш снимки. Интресно ми е, а и ще е полезно.

Прикачен файл

IMG_20220702_090807.jpg
IMG_20220702_090807.jpg (103.72 KиБ) Видяна 799 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Работа с Банциг Scheppach" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: