• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
zz_stefanov - майстор
съб юли 28, 2018 12:02 amLisko написа:
пет юли 27, 2018 3:28 pmДимитър Димов написа:
Това е ''направи си сам'',а това което търсиш ,имайки предвид обявата ти пусната в ''е-как'' вероятно ще го намериш в секс магазин или някъде в он-лайн магазин за садо-мазо атрибути.Ако бъркам нещо ме извини,но на мен ми приличат на такива неща,а ако не са може ли да ни обясниш приложението им.
Изпускате идеята. Очевидно той не иска да си купи едно и да шляпа, а да поръчва бройки за които вече е намерил купувач и да реализира печалба като истински търговец.
Виц от началото на руския капитализъм през 90'те:
Срещнали с двама бизнесмени, единия продавал камион с краве масло. Разбрали се за цената, стиснали си ръцете и се разделили. Първият тръгнал да търси камион с масло, а втория да търси парите. :)
mavryt4o - майстор
На мен ми е интересно даже имам човек железар за другите неща но определено не е в стила ми :)
hakama - специалист
Тук мога ли да попитам за дърводелец/майстор с пендел в София или околията, свободен тези дни, за малка поръчка?
Става дума за направа на сандъчета за пчелно семейство (пити) - имам материал.
Само да ми ги разкрои с пендела дъските.
От този тип:
Изображение
Димитър Димов - специалист
съб юли 28, 2018 5:43 amLisko написа:
съб юли 28, 2018 12:40 amГост написа:
съб юли 28, 2018 12:02 amLisko написа:
Изпускате идеята.
Никой не изпуска идеята. Пределно ни е ясно за какво иде реч. Много ясно, че ако иска да пошляпва жена си- няма да търси производител на серийни бройки...
Говорех към човека когото съм цитирал.
:partyman:
Нямах намерение след първото ти включване да отговарям,но след като поясняваш че се отнася за мен е редно да го направя.Идеята на това място в което водим диалог е да се помага на хора които срещат затруднение при направата на нещо и искат съвет,а не да се предлагат оферти.За това си има майстор плюс и др,а това което търси садо-мазото е за сайтове с друга насоченост и по всичко личи че на там се е ориентирал,след като десети ден вече не е написал и една буква .С това смятам темата за приключена и заминава в коша за боклук.
  • 1
  • 2

Тема "Търсим човек за изработка на малки изделия от масивна дървесина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: