• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
Здравейте,

Търсим човек или фирма, които биха могли да изработват за нас в единични бройки и къси серии малки изделия от масивно дърво, подобни на показаното на изображението.

Изображение

Размери: дължина от 240 до 600 мм и ширина (в най-широката си част) от 50 до 140 мм. при дебелина на материала от 12 до 18 мм.

Материали: дъб, бук, чам;

Цветове: от естествения цвят на дървото до по-тъмни тонове;

Изработката на изделията е добра възможност за оползотворяване на остатъчни парчета материал от други проекти.

За повече информация, моля свържете се с мен на ЛС.
Гост - специалист
Е, махнете от снимката кожената каишка, че някой може да си помисли, че това не е дъска за сервиране на шотове, а нещо друго...
burkov - специалист
Явно си е точно това което си мислиш.
http://www.e-kak.info/forum/viewtopic.p ... 755#p53755

Хич не ми е средновековно [-X
Chefo77 - майстор
Пиши на Паркети Миланов, той прави такива джиджавки.
Гост - специалист
купуваш това барабар с чашките за 17.5 лв. и чашките са ти бонус ;-)

Прикачен файл

Shotove.jpg
Shotove.jpg (70.7 KиБ) Видяна 1828 пъти
Димитър Димов - специалист
Това е ''направи си сам'',а това което търсиш ,имайки предвид обявата ти пусната в ''е-как'' вероятно ще го намериш в секс магазин или някъде в он-лайн магазин за садо-мазо атрибути.Ако бъркам нещо ме извини,но на мен ми приличат на такива неща,а ако не са може ли да ни обясниш приложението им.
Lisko - майстор
пет юли 27, 2018 3:28 pmДимитър Димов написа:
Това е ''направи си сам'',а това което търсиш ,имайки предвид обявата ти пусната в ''е-как'' вероятно ще го намериш в секс магазин или някъде в он-лайн магазин за садо-мазо атрибути.Ако бъркам нещо ме извини,но на мен ми приличат на такива неща,а ако не са може ли да ни обясниш приложението им.
Изпускате идеята. Очевидно той не иска да си купи едно и да шляпа, а да поръчва бройки за които вече е намерил купувач и да реализира печалба като истински търговец.
Гост - специалист
съб юли 28, 2018 12:02 amLisko написа:
Изпускате идеята.
Никой не изпуска идеята. Пределно ни е ясно за какво иде реч. Много ясно, че ако иска да пошляпва жена си- няма да търси производител на серийни бройки...
Lisko - майстор
съб юли 28, 2018 12:40 amГост написа:
съб юли 28, 2018 12:02 amLisko написа:
Изпускате идеята.
Никой не изпуска идеята. Пределно ни е ясно за какво иде реч. Много ясно, че ако иска да пошляпва жена си- няма да търси производител на серийни бройки...
Говорех към човека когото съм цитирал.
:partyman:
Гост - специалист
съб юли 28, 2018 5:43 amLisko написа:
.
Говорех към човека когото съм цитирал.
:partyman:
[/quote]
След като сега цитираш мен- да се разбира ли, че се обръшаш към мен и само аз мога да отговарям или могат да пишат и други в темата?
  • 1
  • 2

Тема "Търсим човек за изработка на малки изделия от масивна дървесина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: