Всичко за дърводелството
JustHappens - помощник
Здравейте дали си заслужава този продукт и какво мислите че е по добрия вариант като друга марка/модел
https://m.emag.bg/nastolen-cirkuljar-st ... p2=d57240b
EDI - майстор
На вид е като всички други, а как е събран и как работи, трябва да каже някой, който го е виждал на живо.Такава машина не се купува по интернет, ходи се на място и се пробва.Има доста неща ,които трябва да се видят и пипнат.
JustHappens - помощник
Иначе коментарите на хората са по скоро положителни ... като цена качество, но ми се щеше някой да даде мнение от форума ако е имал допир до нея.
JustHappens - помощник
Мисля да зема подобна машина като цена, двоумя се между този модел на Parkside модела и Einhell
l_bonev - специалист
За тая цена ,качеството е прилично. Говоря за самата марка инструменти. Имам някои неща , но ако имаш възможност си купувай от тукашни магазини,защото гаранционното обслужване или пък замяна ,връщане в е-маг , ще си скъсаш нервите . Допълнителни разходи за куриери и т.н.
vbwooddesign - напреднал
Имам подобен на Schepach с 254 диск и работи прилично. Не е перфектната машина, но ми върши всякаква работа - като се работи по-внимателно с него се и запазва повече. Разграфенията му за прав ъгъл и за другите ъгли не са перфектни - бягат със съвсем малко и си иска малко допълнително занимавка за настройките, но работи добре. На външен вид е същият, от алуминиева сплав, която лесно се чупи. Като гледам цената му е добра, моят беше към 400 лв.

Тема "Какво мислите за циркуляр Steinhaus?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: