Всичко за дърводелството
root666 - специалист
Здравейте,

Направих гардероб с размери височина 250, широчина 190 и дълбочина 55, използвах 12 броя кухненски карака с височина 10 см. Струва ми се че малко с еклатушка и го хванах за стената с окачвачи. Сега ще правя малко по голям гардероб с ширина 210, какви крака е най добре да използвам, може би клатушкането да идва и от поддаване на подложката под ламината?
preslav - майстор
И за какво са ти крака на гардероб, ще събираш прах под него ли? Всички гардероби, които съм виждал са стъпили върху рамка, 4-5 см. са достатъчни за да не задират вратичките в пода.
Делян - специалист
Моя е със същите размери, аз съм си го правил и конструирал :) но не се клати и е със 6 или 8 крака, не си спомням точно. Ако твоя се клати толкова много, проблема е или в много крива основа или нещо в конструкцията куца.
root666 - специалист
ср дек 19, 2018 7:22 ampreslav написа:
И за какво са ти крака на гардероб, ще събираш прах под него ли? Всички гардероби, които съм виждал са стъпили върху рамка, 4-5 см. са достатъчни за да не задират вратичките в пода.

Примерно за нивелация?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 26, 2018 2:33 pmroot666 написа:
ср дек 19, 2018 7:22 ampreslav написа:
И за какво са ти крака на гардероб, ще събираш прах под него ли? Всички гардероби, които съм виждал са стъпили върху рамка, 4-5 см. са достатъчни за да не задират вратичките в пода.

Примерно за нивелация?
E пък колко да нивелираш??? Слагам от тези най-най-мъндзарките

Тема "Какви крака за гардероб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: