Всичко за дърводелството
Здравейте, моля ви се ако сте решили да си поръчвате нови врати, никога не разчитайте на фирма Баш Майстор ЕООД която се намира “Цар Симеон 116", защото са най-големите измамници с които някога сме сключвали договор.

Поръчахме не стандартни врати за които платихме 20% отгоре след което получихме стандартни врати с нормални размери, на всичкото отгоре къси и криви. След поставянето, луфта който има между стената и перваза е 2 пръста. Майстора който сложи една от вратите, за да може да напъха оберлихта го наби с чук за да може да влезне при което го счупи и така си седи до ден днешен понеже размерите не бяха взети добре. Нереално колко безотговорни и лъжливи същества. Мога да предоставя снимки на случилото се. Подадохме жалба в Защита на потребителите при което след месец пристигнаха с вещото лице което им беше личен приятел, изсмя ми се и даже не си направи труда да снима случилото се. В момента водим дело срещу тях. Моля ви не си давайте парите на тези хора. След всичко което направиха се изпокриха и престанаха да си вдигат телефоните докато не подадохме жалбата. Не съм срещала по-некоректна фирма.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет яну 31, 2019 9:09 pmrosen_pp написа:
...
Поръчахме не стандартни врати за които платихме 20% отгоре след което получихме стандартни врати с нормални размери, на всичкото отгоре къси и криви....

И защо беше всичко след горенаписаното?
sokolov.91 - майстор
чет яну 31, 2019 9:41 pmn_a написа:
чет яну 31, 2019 9:09 pmrosen_pp написа:
...
Поръчахме не стандартни врати за които платихме 20% отгоре след което получихме стандартни врати с нормални размери, на всичкото отгоре къси и криви....

И защо беше всичко след горенаписаното?
Щото са искали нестандартни врати по точни размери. Не да си купят готова врата за 150лв. от Баумакс и да си зидат покрай нея. Ти като си поръчваш дограма идват ли да ти взимат мерки на отвора в стената или си поръчваш от ОЛХ свален от някъде си прозорец и после зидаш/къртиш заради него.
Айде стига с тъпите мнения.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет яну 31, 2019 9:53 pmsokolov.91 написа:
чет яну 31, 2019 9:41 pmn_a написа:
чет яну 31, 2019 9:09 pmrosen_pp написа:
...
Поръчахме не стандартни врати за които платихме 20% отгоре след което получихме стандартни врати с нормални размери, на всичкото отгоре къси и криви....

И защо беше всичко след горенаписаното?
Щото са искали нестандартни врати по точни размери. Не да си купят готова врата за 150лв. от Баумакс и да си зидат покрай нея. Ти като си поръчваш дограма идват ли да ти взимат мерки на отвора в стената или си поръчваш от ОЛХ свален от някъде си прозорец и после зидаш/къртиш заради него.
Айде стига с тъпите мнения.
Като не са ти по размера вратите защо, тръгваш да ги монтираш??? Защото си умен и не пропускаш да направиш умен коментар, м
miliad - майстор
След като във форума не се допускат реклами на фирми, не мисля че трябва да се допускат и подобни теми.
Оплакване и разваляне реномето на дадена фирма, и подкупен служител на КЗП, без при това да са приложени никакви доказателства.
Договор за поръчка, жалба към КЗП, снимки от извършената работа.
Според мен при така структурираната тема, тя си е за изтриване.

Освен ако потребителя не реши да приложи доказателства потвърждаващи написаното.
Christo - майстор
пет фев 01, 2019 8:45 ammiliad написа:
След като във форума не се допускат реклами на фирми, не мисля че трябва да се допускат и подобни теми.
Оплакване и разваляне реномето на дадена фирма, и подкупен служител на КЗП, без при това да са приложени никакви доказателства.
Договор за поръчка, жалба към КЗП, снимки от извършената работа.
Според мен при така структурираната тема, тя си е за изтриване.

Освен ако потребителя не реши да приложи доказателства потвърждаващи написаното.
Настоящият форум не е благотворително дружество, а се издържа от реклами. За това и не са разрешени незаплатените реклами :idea:
miliad - майстор
пет фев 01, 2019 8:01 pmChristo написа:
пет фев 01, 2019 8:45 ammiliad написа:
След като във форума не се допускат реклами на фирми, не мисля че трябва да се допускат и подобни теми.
Оплакване и разваляне реномето на дадена фирма, и подкупен служител на КЗП, без при това да са приложени никакви доказателства.
Договор за поръчка, жалба към КЗП, снимки от извършената работа.
Според мен при така структурираната тема, тя си е за изтриване.

Освен ако потребителя не реши да приложи доказателства потвърждаващи написаното.
Настоящият форум не е благотворително дружество, а се издържа от реклами. За това и не са разрешени незаплатените реклами :idea:
Че кой говори за пари.
Става въпрос за антиреклама и оронване на престиж без прилагане на доказателства.И съм сигурен, че тази тема е нацвъкана във всички подобни форуми и подфоруми.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет фев 01, 2019 8:23 pmmiliad написа:
..... без прилагане на доказателства.И съм сигурен, че тази тема е нацвъкана във всички подобни форуми и подфоруми.

Мина ми през главицата, че може да е фалшиво. Регистрация и веднага това мнение, никът мъжки, пише в женски род, несвързано обяснява, изхвърли се и веднага изчезна...
ако някой много го сърби, да пише мейл на потърпевшите и да ги покани тук ;-) За всеки случай ш'си взема пуканки

Тема "Баш Майстор Врати - Некоректна Фирма За Врати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: