Всичко за дърводелството
Chefo77 - майстор
Access Denied
You don't have permission to access "http://www.homedepot.com/p/DEWALT-3-Amp ... /206036911?" on this server.
Reference #18.e4b2f748.1571976823.c38d5bb

Подозирам, че ако не пращат до България, "няма нужда" оттук да виждаме.
Аз съм с ДеВалт-а, доволен съм. Съдейки по много близката визия с Милуокито обаче, изобщо няма да ме учуди, ако ги правят на едно място.

Между другото, на сайта на Милуоки, в страничката на всеки продукт долу има отзиви от клиенти. Този шлайф направо го разпиляват там :(
Lisko - майстор
Днес заприходих девалта!
Чернопетъчно намаление, излезе ми 90 CAD = 120 BGN.
cvetomir_77 - специалист
Честито! Аз си купих същият преди година и нещо. Много съм доволен.
Фитилчо - майстор
Честито, със здраве да си го ползваш. Колкото до регулиране на оборотите, никога не купувам такъв без, трябва си.Дори 3Мският ми на въздух има реглаж, все пак 3М брандират Дайнабрайт, което си е мерцедеса в пневмо инструментите.
Особено ми трябва за фаски,винаги намалявам.

Скоро пипах обаче палм сандера на Фестуул.... ми, разликата е, че няма прилика с други машинки..
PIP - майстор
Повечето подобни инструменти не се препоръчва да е ползват на ниски обороти за продължително време понеже страда охлаждането.
Lisko - майстор
Мерси, мерси.
Добре но никой не каза - а кога си трябва по-бавно? Или викаш - на усет ;-)
:partyman:
PIP - майстор
вт дек 03, 2019 3:52 amLisko написа:
Мерси, мерси.
Добре но никой не каза - а кога си трябва по-бавно? Или викаш - на усет ;-)
:partyman:
Ами не знам, аз имам 3 виброшлайфа и от както са купени не съм им пипал оборотите, винаги са на макс. Ако ги намаля, по-добре да шлайфам на ръка.
EDI - майстор
При пластмаси, плексиглас, тънък фурнир, в общи линии впри специфични задачи.
Фитилчо - майстор
Аз казах, особено и най вече за фаски и скосени ъгли, които съм взел вечер с рендето.
Щото на бързите обороти отплесне ли ми се ръката по невнимание, и изкопава дупка. :rolleyes:

Тема "Орбитален шлайф - скорост?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: