Всичко за дърводелството
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Обаче никой от РУСЕ не се отзовава :-)
lyubohar - майстор
Ами Вие нали сте голяма специалистка с 9675 поста вървете помогнете! :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб юни 29, 2019 11:59 amlyubohar написа:
Ами Вие нали сте голяма специалистка с 9675 поста вървете помогнете! :lol:
Злобееш ли??? Да бе прочел...
Andri01 - майстор
Върти ми се една идея в главата. Да се преселя в Русе?! поне ще изкарвам по една бира на 2-3 дена. Къде от рязане на ябълки,къде от дърводелство,къде...от други мъжки работи / не по задължение!!/ :) :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 30, 2019 8:25 amAndri01 написа:
Върти ми се една идея в главата. Да се преселя в Русе?! поне ще изкарвам по една бира на 2-3 дена. Къде от рязане на ябълки,къде от дърводелство,къде...от други мъжки работи / не по задължение!!/ :) :?
Що некви бири. Жените си плащат.... мъже няма :lol:
ky-kyy - майстор
n_a написа:

Що некви бири. Жените си плащат.... мъже няма :lol:
Ухаааааа, да взема да се преквалифицирам ли. :lol:
DMN - майстор
n_a написа:
мъже няма
Откакто жените навлязоха в много традиционно мъжки дрехи, длъжности, занимания и професии, се чудя какви мъже изобщо търсят? Някакъв нов пол може би? :)
:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 30, 2019 10:30 amky-kyy написа:
n_a написа:

Що некви бири. Жените си плащат.... мъже няма :lol:
Ухаааааа, да взема да се преквалифицирам ли. :lol:
В мъж ли??? :-) :lol: :-D
Преди 15-тина години, ми дадоха тел на Майстор А. ... с изричната уговорка, да го препредавам само на сами жени, защото.... съпрузите хем не сменяли крушката, хем ревнували от мъжа, който я сменил.... Та този човек, БогДаГоПоживи, се оказа огряващ навсякъде. Потяга мебели, сменя кранчета, казанчета, бойлери. Инженер от старите, с мисъл, учтив, приказлив... идеален за сами жени на възраст. Да ти е драго, да ти извърши услуга. И не взема скъпо, всички да са доволни... Може да се смеете, даже подигравате, нишата е голяма и гладна. Всички мъже, които на майтап се пуснаха като "мъж под наем" си имат работа
ky-kyy - майстор
нед юни 30, 2019 10:39 amn_a написа:


В мъж ли??? :-) :lol: :-D
Преди 15-тина години, ми дадоха тел на Майстор А. ... с изричната уговорка, да го препредавам само на сами жени, защото.... съпрузите хем не сменяли крушката, хем ревнували от мъжа, който я сменил.... Та този човек, БогДаГоПоживи, се оказа огряващ навсякъде. Потяга мебели, сменя кранчета, казанчета, бойлери. Инженер от старите, с мисъл, учтив, приказлив... идеален за сами жени на възраст. Да ти е драго, да ти извърши услуга. И не взема скъпо, всички да са доволни... Може да се смеете, даже подигравате, нишата е голяма и гладна. Всички мъже, които на майтап се пуснаха като "мъж под наем" си имат работа
Почти ме нави, само дето изпитвам леко притеснение, да не злоупотребят сексуално с мен.... Че както трудно отказвам.... :rolleyes:
Andri01 - майстор
Ей,то човек да не ви даде идея! Но да се разберем - аз съм първи!! пък и не вземам скъпо-сааде една бира. Натурно плащане в краен случа и само при липса на първото. :partyman:

Тема "Русе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: