Всичко за дърводелството
Фитилчо - майстор
Сега връщам лентата, кога и как си купи тази машина.
Я кажи на колегите, как си писахме пет дни за тези Девалти, как ме разпитваше за тях и искаше да си купиш от мен защото я имах налична,как съм ти обяснил всички предимства и недостатъци на машина, която не си и виждал, и за сменяемите ножове, и за вдигането на плотовете и за сетингите на машината и тнт, все неща,които съм пробвал на мой гръб и мислил и работил.
И как ми загуби пет дни времето, за да изчезнеш безследно и да купиш тоя счупеняк от ибей, който даже не си имал акъла дори и да оправиш както трябва.

И сега какво се получи....
Ядосан от това , че си видял ,че съм продал по -скъпо машината, реши да ме злепоставиш тук мен, понеже те е яд че ми предложи да я дадеш за 700 лева и да наговориш куп лъжи.
А се оказа, че целият форум видя каква малка душичка и женски полов орган си и как откровенно си ме излъгал и си ми продал счупена машина. =D>
Добре, че не си развалих почивката на о-в Агистри. Ще пия едно узаки на твойта сметка довечера.
la_bamz - специалист
Мале мила, човек ти имаш някакви много сериозни проблеми, ама МНОГО СЕРИОЗНИ.

Машината я купих с помощта на друг член на форума(който няма да намесвам). По негова препоръка и по негови напътствия даже за куриера.

Какви неща пишаш ти бе :prayer: :prayer: :prayer:
Фитилчо - майстор
Дали ти е помогнал някой , не мога да кажа. Да е жив и здрав човека.

Ама писахме ли си с теб, и щеше ли да купуваш същата машина от мен? На този прост въпрос отговори с да или не само!
Стига с тези лъжи, овъртя се като патка в калчища!!!
С удоволствие ще дам скрийншот, ама не ги пази толкова назад, това беше преди около 4-5 годинИ !
Последна промяна от Фитилчо на пет сеп 13, 2019 1:19 pm, променено общо 1 път.
stridata - специалист
Само да вметна, че почвате да се излагате! Минете си на лична. Всички разбрахме каква е ситуацията. Добре, че видяхме и двете гледни точки.
Даже мисля, че някой мод трябва да се намеси и да я заключи!!!
la_bamz - специалист
Не може така, ти си достоен човек който се изразява само с Факти. Щом не можеш да го докажеш недей. Ще си развалиш репутацията.

Спомням си че имаше един пич от Русе който вече не пише май тук или по-рядко. Той искаше да ти купи машината или по спомен го цитриам " Доволен съм че не му се хванах на схемата" ( ама аз мога да си позволя да цитирам без факти, все пак не съм на твоето ниво ).

ПС : Стридата и аз това написах на предната страница, видяха се и двете гледни точки. Може би няма нужда от повече писане.
Фитилчо - майстор
Пак няма конкретен отговор, щеше ли да купуваш мапина от мен или не?
Почва се, пичове от Русе, пички от ненам къде, хора от форума четвърти се намесват, няма обаче отговор, щеше ли да купуваш машина от мен, или не?
пет сеп 13, 2019 1:25 pmla_bamz написа:
Н" Доволен съм че не му се хванах на схемата"


И ти к'во, на пук дойде и ми купи Китито и ми Даде счупеняка, през това време =D>
Евала бате, голЕм си !
la_bamz - специалист
Прав си няма точен отговор.
Но нямам спомен да съм искал да купувам машина от БГ.
Бях загледал един Девалт ( мисля по-новия ) , но беше поне 2 пъти по-скъп и не ми беше по силите.
Virtex - майстор
пет сеп 13, 2019 12:38 pmФитилчо написа:

Ще си поствам каквото си искам
В грешка си - ще постваш, съобразявайки се с правилата на форума.

Обиди и други неща не се толерират. Достатъчно съм предупреждавал теб и други на ЛС заради арогатно поведение, така че такива "филми" да пишеш каквото си искаш няма да има :)
Има баннати участници и вероятно ще има и други. Ако искаш да останеш във форума се придърждай към правилата. Чашата на толерантност към арогантността спрямо други вече е преляла, така че сам си решавай. Това го пиша публично, за да се знае и от други участници, тъй като все още преобладава мнение, че всеки може да обижда другите както и когато си пожелае.

Спора си го решавайте като големи мъже - нещо, което вероятно трудно ще стане, наблюдавайки как се развива до момента темата и какъв език се използва.

И като лично мнение - достатъчно е човек да погледне отношението на един участник към друг, за да прецени как може да се отнася към него и що за човек е ;)
Фитилчо - майстор
И като лично мнение - достатъчно е човек да погледне отношението на един участник към друг, за да прецени как може да се отнася към него и що за човек е ;)

В смисъл, ти как би реагирал на човек, който пише откровенни лъжи, излъгал те е преди това и след като те излъгал и ти е продал счупена машина за перфектна, се опитва да те злепостави пред целият форум, че продаваш счупени машини(същата машина, която ти е продал той излъгвайки те, че епрфектно ревизирана а тя всъшност е счупена).

Айде да вземете позиция малко, а не само д ами скачат някви пудели в началото на темата. Щото сега замлъкнаха. То е ясно, че са си варненски пудели и си се подкрепят.
аз спора съм си го решил още преди това, тъй като сделката е направена преди 6 месеца. Оплаквания досега не е имало. Не виждам, защо трябва да обръщам внимание на някакви лъжи ?

А той форума вече не е интересн и без това, както знаеш! Стана си комерсиално място, което използва безплатно информацията, която споделяме и знем, за да си прави кирия, печалба и реклама.
Последна промяна от Фитилчо на вт сеп 17, 2019 1:54 pm, променено общо 1 път.
radius - майстор
Ей хапльо, ла бамз нито, съм го виждал, нито съм го подкрепял щото бил варненец. Аз не съм варненец и не бих подкрепил някой, щото бил от тоя град. Но злобата ти от други теми достатъчно ме е впечатлила, за да не мога да си трая.

Тема "Много е лошо когато човек мисли само за пари." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: