Всичко за дърводелството
plamen6703 - майстор
чет сеп 12, 2019 3:40 pmla_bamz написа:
Казвам че не си проверил машина пътувала по криер. Къде пише че е счупена ?
Взел си я от еконта без да я провериш ? Защо ? Аз твоята я огледах обстойно преди да се разпиша на Транспрес
Не познавам въпросният Фитилчо, още повече за него съм ватник, ушанка, мурзилка и т.н, но в интерес на правдата това, че не е проверил машината пътувала по куриер някакво нарушение ли е?
Проверката на пратката не е ли право на получателят и той решава дали да се възползва от това право, или това е задължение и щом не се изпълни значи получателят е лош човек?
Аз ежедневно получавам пратки по куриери, но ако съм се чул с изпращача по телефона и сме се договорили рядко проверявам такива пратки и не смятам, че дължа отчет пред някой за поведението си!
Цялата тема е свързана с дребен битовизъм и не си заслужава дебата.
Само да отбележа, че преди около два месеца продадох автомобил тип "баничарка" на случаен купуваш появил се по обявата ми. Предната седмица се обади дъщеря ми да ми каже, че "нашата" кола се продава отново и цената била с 450 лв. по-висока :) ! :partyman:
la_bamz - специалист
Не е проверил машината която продава в нова обява. Това имам в предивид.

А обвинението му към мен е че съм му пратил машината неработеща, защото и е паднало зъбното колело, покавайки снимка от след 4 месеца. Дали това не може да се случи при транспорта или при преместването и в това време ?
Както и да е, може би сте прва че е някакъв битовизъм, просто реших да споделя моето преживяване с въпросният търговец.

Той също каза неговата гледна точка. От тук натам всеки си прави своите изводи.
ky-kyy - майстор
Отгоре-отгоре попрегледах темата.....И да си кажа честно, не разбирам къде е проблема. Принципа на търговията е, да купуваш евтино и да продаваш по-скъпо.
svg - специалист
Към двамата спорещи. Пийте по една, две...пет ракии заедно и ще забравите за недоразумението! ;)
Virtex - майстор
чет сеп 12, 2019 2:03 pmФитилчо написа:
Считам за нужно да поместя част от комуникацията ни
Да попитам - la_bamz даде ли разрешение тази комуникация да се публикува ?

Единствено ме интересува дали си поискал неговото разрешение без значение причината, заради която си я пуснал.
la_bamz - специалист
Не е, но няма проблем. За мен тези неща нямат значение.
Димитър Димов - специалист
la_bamz,ако имаш нужда от нова кола и аз ти продам моята ,като ти направя отстъпка 500 лв понеже съм направили бартер с теб за твоята,а в последствие я продам за 700 лв и аз ли ще съм сребролюбец като фитиля?Егати и чудото съм написал,остава да се включи и гл. редактор с корекция на поставените запетайки.
Фитилчо - майстор
чет сеп 12, 2019 2:43 pmla_bamz написа:

Ако сложиш зегерка машината не работи, защото както написах по-горе, дойде ударена и е наварявана
И това сега ли се сетихте да ми го кажете. Докато ми я предлагахте такова нещо не сте споменавал. Сигурно без да искате сте забравил,предполагам,нали така....
Тоест вие сте един завършен измамник, защото много добре сте знаел, че сте ми дал полу-сглобена машина без зегерка , която държи механизма,който естествено се оказа разпаднал се. Абсолютна постъпка на боклук човек и женски полов орган!
Това разбира се го споменавате само сега(след 6 месеца), когато трябва на всяка цена да ме омаскарите за тази си постъпка.

Хубавото е, че във форуъма се видя какъв боклук сте!

За ваше сведение, там вече вместо зегерка има дупка във вала със резба и човека си ползва ЗДРАВА машина.
Те тия неща искат да ти сече пипето, не лъжи и измами както сте свикнал Вие.
Последна промяна от Фитилчо на пет сеп 13, 2019 12:44 pm, променено общо 4 пъти.
Фитилчо - майстор
пет сеп 13, 2019 8:34 amVirtex написа:
чет сеп 12, 2019 2:03 pmФитилчо написа:
Считам за нужно да поместя част от комуникацията ни
Да попитам - la_bamz даде ли разрешение тази комуникация да се публикува ?

Единствено ме интересува дали си поискал неговото разрешение без значение причината, заради която си я пуснал.
Ще си поствам каквото си искам, докато този женски полов орган иска да ме омаскари с цената на лъжи !
Сам виждаш, че в началото е писал, че съм му казал, че му давам машина със 370мм ПЛОТОВЕ (виж скрийншота, там пише черно на бяло) , не вал. Тоест лъже най нагло ! Как няма да копирам кореспонденцията, ще я копирам разбира се!
С женски полови органи така се процедира, точно ей сега ще му следя и GDPR, след като е наговорил една кофа с лъжи, + виж какво си прозмнава горе, продал ми е счупена машина, но това не ми го каза тогава, казва ми го сега. Тогава ми каза, че ми дава НАПЪЛНО СМАЗАНА И РЕВИЗИРАНА машина (цитирам негови думи,видими в скрийншота,който съм постнал)

[Мод.Едит] Потребителят получи предупреждение поради използване на обиди.
la_bamz - специалист
Димитър Димов : Разбрах Ви, идеята ми беше по-различна занаписаното. Поведението е кофти, както има доста изписано във форума към конкретният "търговец"

Фитиле :
Аз машини не продавам :)

Е тъй де, признавам си нали съм женски полов орган :razz:

Помсили, само, че всички който четат това, не четат през редовете :roll:

И отново :
чет сеп 12, 2019 3:11 pmla_bamz написа:
Пак ти казвам, четеш, пишеш, правиш неща който едно с едно не си приличат. Четеш и пишеш за това което ти изнася, и го извиваш по начин по който ще се почувстваш добре.

Тема "Много е лошо когато човек мисли само за пари." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: