Всичко за дърводелството
Фитилчо - майстор
Не зная, дали съм хапльо, ама с лъжеца сте на бутона рефреш непрекъснато. Не могат да минат и 5 минути без контра отговор =D>

Освен това отбор пудели веднага скочи, без да е чул изобщо каква е историята и се върза на басните на лъжеца.

Нал тъй? То се вижда и в самата тема .
Последна промяна от Фитилчо на вт сеп 17, 2019 2:02 pm, променено общо 1 път.
radius - майстор
За твое съжаление всичко се вижда и няма смисъл да се опитваш да извъртиш нещата. Аз съм във форума по цял ден и няма да ми определяш кога и къде да пиша.
Фитилчо - майстор
Аз извъртам нещата :lol: :lol: :lol:

Прочети му на пудела мнението, старт топика. Какви лъжи е напляскал! И пак ела....

Вие вярно не сте добре с главата, ама сериозно =D>
la_bamz - специалист
Аз повече няма да обсъждам кой какво е излъгал. Колкото и да се опиташ да обърнеш нещата и да ги наричаш по някакъв начин, то се вижда от написаното какво, защо и как.

Само в едно МНОГО бъркаш. Хич, ама хич не мязам на пудел. Доста по-дебел съм :)
Може би от рода на мопс, френски булдог или подобно ( ако се сетиш нещо по-обидно пак става ) :cool:
Lutchezar - майстор
Момчета, все едно съм в детската градина. Всички имат трески за дялане, ама време е да заровите томахавките и да преглътнете миналото. Животът е сега, днес и утре!
Andri01 - майстор
"... Животът е сега, днес и утре!" А дали и "утре"!! Оптимист. :)
Virtex - майстор
вт сеп 17, 2019 1:44 pmФитилчо написа:
В смисъл, ти как би реагирал на човек
Нормално.

С езика, който използваш тук и из други теми, където хората не са съгласни с теб не демонстрираш нивото, което твърдиш, че имаш :)

Тема "Много е лошо когато човек мисли само за пари." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: