Всичко за дърводелството
npelov - специалист
Здравейте,

Трябва да направя 10тина кутии и в момента нямам много време да се ровя в гаража. Трябва ми някой да ми разкрои шперплата за кутиите на разумна цена. Аз ще си ги налепя. Имам размерите. Хубаво е да е някой който знае какво прави - абсолютната точност на места не е важна, стига всички детайли да са еднакви (с една настройка на циркуляра).

Имайте в предвид, че има лентички по 10мм и 12мм.

Също който ще го разкроява ще трябва да го купи (или пък да дойде с мен да го купим - имам превоз), защото наскоро ме оперираха от херния и гледам да не вдигам тежко.
Кутията ще е с размери 88х119х206мм от 6мм шперплат - предимно. Дъното и задния капак са 15мм дебелина.

Става въпрос за еднократна работа.

Прикачен файл

Simple-UPS-Box-inside.jpg

Прикачен файл

Simple-UPS-Box.jpg
dbelev - специалист
Това могат да ти го направят в Баухаус, че и да ти го докарат в къщи (ако си в София).
Antonii - майстор
Фирмите за разкрой на мебелни плоскости, разкройват и шперплат.
npelov - специалист
В баухаус машината е голяма и такива малки детайли не може да реже. А и там точността е 2-5мм ( зависи кой е на смяна)
Antonii написа:
Фирмите за разкрой на мебелни плоскости, разкройват и шперплат.
Дай контакти.
EDI - майстор
РОСИ имат разкрой в София, веднъж съм ползвал тяхна услуга преди години, нещата бяха идеално разкроени.Само не знам дали работят с шперплат.
Antonii - майстор
Salex разкрояват шперплат. В интернет може да им намерите координатите.
Фитилчо - майстор
Димбо продават ии разкрояват и кантират плоскости (ПДЧ/МДФ)
Не виждам пшричина, да не ти разктоят и това...

Тема "Разкрояване на шперплат за кутии - някой занимава ли му се" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: