• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
yanko78
Въпрос на вкус казало кучето.
Е значи за мен остана да си оближа за..д..а. :-D
Я дай и една снимка на отворена врата на аспирацията и на мивката. :wink:
cvetomir_77 - специалист
нед дек 19, 2021 7:34 pmZEDYCUS написа:
Абе то и за под мивка важи същото за аспираторът. Щото и пантите ако ги пробиеш нормално за вратите, ако не внимаваш, се падат точно до коритото на мивката и е мъка да ги захванеш. Не ме питай от къде го знам и защо и там слагам мъртво чело до ниво дъно мивка. :-D
Обикновено под мивката го правя мъртвото като челата на чекмеджетата. В къщи на личната кухня сложих и дръжка и всеки гостенин се мъчи да го отваря. :-D
Утре ще кача снимка на мивката (която е за баня) и по-подробно описание на проекта, но като цяло темата беше друга. Май малко се “разводни”?
yanko78 - специалист
пон дек 20, 2021 4:50 pmZEDYCUS написа:
yanko78
Въпрос на вкус казало кучето.
Е значи за мен остана да си оближа за..д..а. :-D
Я дай и една снимка на отворена врата на аспирацията и на мивката. :wink:
Не искам да влизам в излишни спорове. Само ще спомена, че кухнитехкоито съм правил са лични и мястото което си запушил за да не се вижда тръбата, (Около нея) е едно от наЙ използваните, в предвид, че е най-близо до мястото за тотвене (бутилки с олио оцет, подправки и др.)
ZEDYCUS - майстор
За бутилки за олио, оцет подправки си има механизъм на удобно ниво до плота, точно до печката. Аз спор не виждам, има различни виждания и опит, това е спирам да спамя в темата на Цветомир. :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Програми за дизайн, разкрой и оразмеряване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: