• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
Всичко за дърводелството
pgt - специалист
Lutchezar написа:
Синьото в текста с надпис е линк. Авторът просто няма опит явно в ровенето във форуми
Ами да линк е за да погледне по обстойно какво е "ТОВА" второто предложение.
По доста форуми се ползва така или предпочиташ да плясна само името и после се рови да го търсиш или искаш самия модел да е линк.
Мога да ти го направя по различни варианти, но от къде реши че нямам опит незнам, ама айде да не се отплесваме от същината на темата :-D
Candyx - помощник
вт юли 26, 2022 3:50 pmChefo77 написа:
Не знам къде я виждате 597...


Screenshot_2022-07-26-15-49-57-0610751737.png :?

Screenshot_2022-07-26-15-52-54-1949902820.png
В този сайт е толкова, но понеже няма да мога да прегледам продукта дали е верен сайт понеже продава най-евтино?
Иначе из другите сайтове е толкова
https://ibb.co/Fx5j2yq
Chefo77 - майстор
А как ще провериш дали другите сайтове са верни? Какво значение има, че продават по-скъпо, пак може да са некоректни.
Lutchezar - майстор
вт юли 26, 2022 5:42 pmpgt написа:
Lutchezar написа:
Синьото в текста с надпис е линк. Авторът просто няма опит явно в ровенето във форуми
Ами да линк е за да погледне по обстойно какво е "ТОВА" второто предложение.
По доста форуми се ползва така или предпочиташ да плясна само името и после се рови да го търсиш или искаш самия модел да е линк.
Мога да ти го направя по различни варианти, но от къде реши че нямам опит незнам, ама айде да не се отплесваме от същината на темата :-D
Не знам защо реши че е към теб. Търсачът на циркуляр има проблем с търсенето на сайтове, а явно и не може да цъка линкове...
И няма доверие на българските сайтове...
Lutchezar - майстор
вт юли 26, 2022 6:03 pmCandyx написа:
вт юли 26, 2022 3:50 pmChefo77 написа:
Не знам къде я виждате 597...


Screenshot_2022-07-26-15-49-57-0610751737.png :?

Screenshot_2022-07-26-15-52-54-1949902820.png
В този сайт е толкова, но понеже няма да мога да прегледам продукта дали е верен сайт понеже продава най-евтино?
Иначе из другите сайтове е толкова
https://ibb.co/Fx5j2yq
Елементарно. Обаждаш се по телефона. Проверяваш цената. Питаш за наличност и срок на доставка. Избираш плащане при получаване при опция преглед. Уреждаш си финансовия въпрос с твоите хора в България и те приемат, проверяват и плащат.

Нямаш опит с българските магазини или отдавна не си пазарувал тук?
Candyx - помощник
вт юли 26, 2022 8:50 pmLutchezar написа:
вт юли 26, 2022 6:03 pmCandyx написа:
вт юли 26, 2022 3:50 pmChefo77 написа:
Не знам къде я виждате 597...


Screenshot_2022-07-26-15-49-57-0610751737.png :?

Screenshot_2022-07-26-15-52-54-1949902820.png
В този сайт е толкова, но понеже няма да мога да прегледам продукта дали е верен сайт понеже продава най-евтино?
Иначе из другите сайтове е толкова
https://ibb.co/Fx5j2yq
Елементарно. Обаждаш се по телефона. Проверяваш цената. Питаш за наличност и срок на доставка. Избираш плащане при получаване при опция преглед. Уреждаш си финансовия въпрос с твоите хора в България и те приемат, проверяват и плащат.

Нямаш опит с българските магазини или отдавна не си пазарувал тук?
Нямам опит с българските магазини онлайн, а и отделно не съм стъпвал доста години в България. Ще се доверя на по-горе посоченият сайт и ще закупя този модел (най-вероятно). В следващите дни ще проверя и други ревюта на този модел. А отделно линковете - отворил съм всички линкове, които сте споделили по-горе. Добавил съм и скрийншот, че съм го намерил малко по-скъп, но както и да е! Благодаря, живи и здрави!
pgt - специалист
Lutchezar написа:
вт юли 26, 2022 5:42 pmpgt написа:
Lutchezar написа:
Синьото в текста с надпис е линк. Авторът просто няма опит явно в ровенето във форуми
Ами да линк е за да погледне по обстойно какво е "ТОВА" второто предложение.
По доста форуми се ползва така или предпочиташ да плясна само името и после се рови да го търсиш или искаш самия модел да е линк.
Мога да ти го направя по различни варианти, но от къде реши че нямам опит незнам, ама айде да не се отплесваме от същината на темата :-D
Не знам защо реши че е към теб. Търсачът на циркуляр има проблем с търсенето на сайтове, а явно и не може да цъка линкове...
И няма доверие на българските сайтове...
Лъчо извинявай, аз помислих, че пишеш за автора на поста, а ти си имал впредвид автора на темата, но после зацепих че той работи с телефон и там няма курсор на мишката да му подсказва кое е линк и му е по сложно :)

А до автора на темата, поръчката от български сайтове не е хич сложно, повечето даже имат вариант за поръчка без регистрация. То в тая криза с кеф ще лапнат едни 500-600 лв.
cvetomir_77 - специалист
Ако имаш финансова възможност препоръчвам dewalt 7492 и мисля че после няма да съжаляваш!
Lisko - майстор
ср авг 03, 2022 12:30 amcvetomir_77 написа:
Ако имаш финансова възможност препоръчвам dewalt 7492 и мисля че после няма да съжаляваш!
Определено!
Goldenlux - напреднал
Здравейте, бих се възползвал от малко помощ, пред дилема съм, продадох си стария циркуляр clarke 10"и сега си търся нещо по хубаво, спрял съм се на bosch 636-216, makita mlt100n, hikoki c10rj, dewalt 7485 всичките са до 1100лв бюджет, също така са произведени в Китай, незнам какво да очаквам от тези машини, най много ме грабва макитата, иска ми се също така, да видя машините на живо, да пипна преди да платя, от Велико Търново съм и тук не се намират тези модели, ще помоля който работи с тези машини да изкаже мнение плюсове и минуси. Също така някой ако знае магазин в който ги предлагат в близост до 100км да сподели✌️🍀
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

Тема "Настолен циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: