• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
Ал_ - специалист
Въпросът ми е най-вече към мебелистите във форума - виждали ли сте някъде подобна метална стойка за бутилка?
Изображение
Прерових нета и къде що сайтове се сетих на фирми за мебелен обков, но без успех
miliad - майстор
На тази тел със същият успех може да подредиш "Орбит" или "Step"чета. Търси кой произвежда такива метални стелажи.
Ал_ - специалист
пет дек 09, 2022 12:06 pmmiliad написа:
На тази тел със същият успех може да подредиш "Орбит" или "Step"чета. Търси кой произвежда такива метални стелажи.
Благодаря ти. Търсих при производители, гледах разни поставки за сандъци и саксии, не открих нищо подходящо и смених концепцията - с елементи от дърво. Има забележки, като за човек с две леви ръце, но една стара каса за врата заживя нов живот
Изображение

Не знам от тел тип направи си сам дали ще успея да докарам читава стойка
ky-kyy - майстор
Подобни телени стойки, съм мяркал във всеки строителен хипермаркет.
А може да ползваш и поставка за вино за хладилник..
Потърси и ще намериш :)
chapara - майстор
То пък голям проблем да си направиш шаблон, да сгънеш сответната тел и да си ги пръснеш с авто спрей :?
Ал_ - специалист
нед дек 25, 2022 12:01 amchapara написа:
То пък голям проблем да си направиш шаблон, да сгънеш сответната тел и да си ги пръснеш с авто спрей :?
Обяснението е просто - не съм правил такова, не знаех как ще се получи, а нямах време за проби, затова минах на дървените елементи.
Ку-куу, благодаря, ще погледна из хипермаркетите в голямото село, като имам път натам. в нашите не намерих нищо подходящо

Пфуууу, положението с агресивните банери тук е станало нетърпимо
Весели празници
Lisko - майстор
Това с телта за мен е грозно. Може би защото моето е само от дърво.
Имам едно на стената за 3 бутилки и съм направил още едно за подарък.
Отделно съм направил и едно което стои на пода и е за 24 бутилки (6 височина, 4 ширина).
Снимки няма да пускам защото питащият си е решил проблема. Ако има интерес, тогава.
И двете неща са си мой дизайн.
hidrazin - майстор
пет дек 09, 2022 11:18 amАл_ написа:
... виждали ли сте някъде подобна метална стойка за бутилка?
Не баш същата но на поносима цена - ЦЪК
пон дек 26, 2022 2:04 amLisko написа:
Това с телта за мен е грозно. Може би защото моето е само от дърво.
Че кой ще ти гледа стойката в избата или студеня и влажен килер?
:partyman:
Lisko - майстор
Ти кат си почнал, предложи някоя стойка за кухненски дървени дъски, да събира няколко дъски.
Ясно че ще е от тел. В момента седят на плота подпрени на стената, но не е оптимално така.
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос към мебелистите - стойка за вино" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: