• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 20
Всички имаме коли, нали ?
hidrazin - майстор
Като деца ходехме по вировете за рибоци.
Та тогава си мажеш очилата от вътрешната страна със смес от глицерин и някакъв шампоан или Веро.
По спомени 2:1 в полза на глицерина. Мажеш и забърсваш добре.
Основния проблем за запотяването е влагата в купето.
Отварянето на вратите за да изстине салона преди да се остави за вечерта наистина помага.
Гледам в нета има всякакви предложения за влагоабсорбатори.
Като почнеш от вестници покрай прозорците, сол или смляно кафе в торбичка и стигнеш до памперси.
Има логика да работи но лично не съм пробвал.
Задръстения въздушен филтър също помага да се запотяват джамовете.
Тези духалки наистина са таш...ак и за нищо не стават.
Относно мазането на уплътнителите на вратите - не бих си причинил такова нещо.
Един колега си ги беше пръскал с някакъв силиконов спрей. До тук добре, не залепват.
Обаче лятото щеше да влезе в психиатрията - уплътненията така ритмично скърцаха че се чуваха чак отвън. :lol:
Скръц-скръц, скръц-скръц, скръц-скръц ... и така май повече от година... :shock:
Та трябва да се внимава какво ще се използва за смазване.
:partyman:
Chefo77 - майстор
sinfon написа:
iliya_i написа:
...
Здравей! Не знам за какво говориш. Моята кола(пу, пу да не й е уруки) пали перфектно и духа топло.
Не виждам и ника ми да е Жеко, не знам защо ме цитираш, а отговаряш с такъв ник.
А ние всички ти вярваме, разбира се. Т.е. правим се, че ти вярваме, та да не пуснеш нова тема за нея :lol: :lol:
velsi - Почетен майстор
Имах такава духалка преди години. Не върши никаква работа! Отиде на боклука. Не си давай парите за глупости!
sinfon - специалист
Chefo77 написа:
А ние всички ти вярваме, разбира се. Т.е. правим се, че ти вярваме, та да не пуснеш нова тема за нея
Здравей! Ми освен да направя видео как фурчи по пътя. И на духалката да сложа термометър да видиш какво е то Огньовете на Саурон. :cool: А ти се безпокой, че ти се запотява стъклото! По-малко ще клатиш в колата и няма да се запотяват стъклата!!!
Chefo77 - майстор
Май си объркал адресата. Аз не съм някой 19-годишен студент или пишман-тъпкач без 20 лева в джоба за стая в мотел, та да тормозя обекта на желанията си в колата. :wink:
За твоите терзания има няколко теми, и можеш само да завиждаш на колите на другите. Кел файда, че ти е топло, като не пали и не мърда от място. Май си позабравил ревовете си в годините...

viewtopic.php?f=36&t=54820
viewtopic.php?f=36&t=54265
viewtopic.php?f=36&t=52953

Или си се върнал на бензинов Форд?
sinfon - специалист
Chefo77 написа:
Май си объркал адресата.
Или си се върнал на бензинов Форд?
Здравей, май ти си объркал адресата. Аз нямам форд, имам един познат, който иска да го дава на скрап, защото го блъсна, ама мислехме малко да го пооправим с кита, електрожена и спрея и да ти го продадем. :)
tsenkov - специалист
кат гледам и мисленето не ти се отдава много.
stoianov_n - специалист
sinfon написа:
И на духалката да сложа термометър да видиш какво е то Огньовете на Саурон. ....
Айде, айде...знаем как топли китайски радиатор от 20 лева, сложен от пишман майстор..... :-D :-D
iliya_i - майстор
sinfon написа:
iliya_i написа:
...
Здравей! Не знам за какво говориш. Моята кола(пу, пу да не й е уруки) пали перфектно и духа топло.
Не виждам и ника ми да е Жеко, не знам защо ме цитираш, а отговаряш с такъв ник.
Да, всички сме напълно убедени, че нямаш нищо общо с thinkpad, toolegittoquit и Simplex. :lьge: [-X :-D :drinkers:
Chefo77 - майстор
sinfon написа:
Chefo77 написа:
Май си объркал адресата.
Или си се върнал на бензинов Форд?
Здравей, май ти си объркал адресата. Аз нямам форд, имам един познат, който иска да го дава на скрап, защото го блъсна, ама мислехме малко да го пооправим с кита, електрожена и спрея и да ти го продадем. :)
Ами освен да го пробут ... продадете на един еладжия, който се подвизава по бургаско ... Той много обича да си купува коптори с тази марка. И с други марки де, важното е да са евтини. Пък и е свикнал със спрея, направо е факир с него.
Илич, не му разбивай прикритието, ще си пререже вените :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 20

Тема "Духалка, захранваща се от запалката - мнения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: