• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
Всички имаме коли, нали ?
hidrazin - майстор
Е що пък някой трябва да бие път чак до тъпия магазин? Ти да не мислиш че всички са от Пловдив? Пък и да са от там не е задължително да ходят точно там.
Във всеки читав магазин ще ти го сменят безплатно. Ба си и тъпата реклама. Това дето показваш си е едно от най-ментосваните масла.
То затова и на това менте му е такава цената.
:partyman:
zmiori написа:
А аз ползвам ментета защото нямат ментета. И на двете си коли слагам тия от Кауфланд на едната" червено" на другата "синьо".
За цвета на тубата говоря. Никакви грижи, връткам им по 10 000 км. И на комшията да ги сипва на глиганите да си трепят крастата.
На синята кола синьо, на червената червено :)
ArturDent - Почти Безобиден
hidrazin написа:
Във всеки читав магазин ще ти го сменят безплатно. Ба си и тъпата реклама.
Че е реклама, реклама е. Сега очакваме за ДюраЛюб или както там се казва.

А иначе сменят безплатно, защото отработеното масло се купува достатъчно скъпо - от там изкарват парите за смяната.
Я пробвай да си искаш отработеното и да видим дали смяната ще е безплатна...
hidrazin - майстор
Цената на литър отработено масло е около левче. За 3-4 лева (колкото ще източат от колата ми) не си заслужава цирка.
Пък и като знам къде ми е наврян филтъра - става само на канал или с крик, като сваля предно дясно търкало. Без мен. :-D
:partyman:
Сузи - специалист
Какво правите с отработеното масло ?
hidrazin - майстор
Събираме си го във варели. Що?
:partyman:
Цената на обработеното масло към момента е 0.70лв. Повечето автомобили у нас са малолитражки и картерите им събират между 2.5 и 6л. Сметнете го по 70 ст. и ще се уверите, че на това не може да се разчита. Плюс това всеки който се е занимавал с автосервизна дейност знае, че има изисквания за събиране на отработените масла и филтри,от сертифицирани фирми. Като ми дойдат на проверка и ми изискат протоколите за обратно изкупуване аз какво ще им кажа, че го връщам на клиентите ли?
Сузи - специалист
hidrazin написа:
Събираме си го във варели. Що?
:partyman:
Във варели ясно, а после за какво го ползвате ?
Сузи написа:
hidrazin написа:
Събираме си го във варели. Що?
:partyman:
Във варели ясно, а после за какво го ползвате ?
За тебе специална промоция - получаваш един варел горяло масло.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19

Тема "Маслата- кое, какво, как да изберем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: