Всички имаме коли, нали ?
Колеги защо не се визуализират снимките при мен?Опитвам се да ги разгледам но не мога.Само мога да прочета коментарите.
:shock:
gnt69 - майстор
tangra79 написа:
Колеги защо не се визуализират снимките при мен?Опитвам се да ги разгледам но не мога.Само мога да прочета коментарите.
:shock:
Защото са от преди 5 години и сигурно са изтрити.
hard_core - специалист
tangra79 написа:
Колеги защо не се визуализират снимките при мен?Опитвам се да ги разгледам но не мога.Само мога да прочета коментарите.
:shock:
Защото са били качени в picvalley.net, а той вече не работи.
Andri01 - майстор
tangra79 написа:
Колеги защо не се визуализират снимките при мен?Опитвам се да ги разгледам но не мога.Само мога да прочета коментарите.
:shock:
Ето малко снимки :

Прикачен файл

IMG_1952.JPG

Прикачен файл

IMG_1953.JPG

Прикачен файл

IMG_1954.JPG

Прикачен файл

IMG_1951.JPG
Благодаря на отзовалите се!!!Кое не работи че не разбрах?
Последна промяна от tangra79 на вт фев 07, 2017 1:41 pm, променено общо 1 път.
За да опънете плата добре където са в длъбнатините на кората как процедирате?
Предполагам с тежести. Идва ми на идея пълни пликове с вода. :o
Andri01 - майстор
Плата е с дунапрен отдолу.Във вдлъбнатините с притискане се залепва и няма нужда от тежест / поне аз така го правих/.
Благодаря Andri01 .Аз поправям тавана на Опел 1.6 бензин 2001г.Лесно свалихме тавана но сме двама.Остава да го залепя.Тъй като съм в чужбина ще ползвам лепило спрей което ми препоръчаха.Виждам че има вестник под кората на снимките,за какво е?
Делян - специалист
Ако платът е качествен, не е нужно специално изпъване по извивките. Просто трябва да се притисне постепенно и плавно при залепването.
Старият плат се начупи при залепването (а в последствие и избеля) ето така:
Прикачен файл:
снимка0083.jpg
При новият, който беше много по-добър, стана така:
Прикачен файл:
снимка0097.jpg
Andri01 - майстор
Вестника е "ремонтен" :). Кората се счупи на едно място/ беше тясно-20мм и при сваляне/ а другото-едно ъгълче. Абе "ГоУфо" е доста старичък и това е положението. Но стана много добре:).

Тема "Стъпки при претапициране на таван на лек автомобил" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: