Всички имаме коли, нали ?

Обухте ли вече зимните гуми ?

58%
да
153
42%
не
110

Общо гласове: 263

Гост - специалист
Абе, Тинки, преди не беше толкова злобен. Просто питам дали нови гуми си сложил. Но по отговора ти е ясно, че нямаш кинти за нови гуми... Няма и да имаш!
DundyTheCroc - майстор
У Фауве форума Тинки/Сифона/Инджектопляктора е написал, че гумите му не били скъпи, ма нови, така че Пасатко е качил цена :-D
ky-kyy - майстор
DundyTheCroc написа:
У Фауве форума Тинки/Сифона/Инджектопляктора е написал, че гумите му не били скъпи, ма нови, така че Пасатко е качил цена :-D
Случва му се, на симтех/ тинки/сифоня/инжектопляктора....да забравя, какво е лъгал/писал. :-D
kr1100 - майстор
DundyTheCroc написа:
гумите му не били скъпи, ма нови, така че Пасатко е качил цена :-D
То хубаво ама дали е запалил след студа ? Беше с менте антифриз, ама и новия акумулатор беше от най-евтините -може и той да ритнал камбаната.
А по темата от Тинки ни вопъл ни стон ,даже и закани няма :?
шоп - майстор
Днес сложих зимни гуми и на колата на жената:-). Направо в магазина на Хонда, поръчах да монтират зимните гуми, които са подарък към колата, а летните да ги сложат в багажника:-)

Дано жената е доволна от новата си кола :-D
DundyTheCroc - майстор
шоп написа:
Днес сложих зимни гуми и на колата на жената:-). Направо в магазина на Хонда, поръчах да монтират зимните гуми, които са подарък към колата, а летните да ги сложат в багажника:-)

Дано жената е доволна от новата си кола :-D
Нали знаеш вица за чехлите и вибратора :-D
BlackBox - специалист
А за...зимните гумЕ да питАм? КупихтЕ ли ги вечИ?
gnt69 - майстор
BlackBox написа:
А за...зимните гумЕ да питАм? КупихтЕ ли ги вечИ?
тц.
BlackBox - специалист
gnt69 написа:
BlackBox написа:
А за...зимните гумЕ да питАм? КупихтЕ ли ги вечИ?
тц.
Аз поръчах. Няма да чакам зимата, когато цените стават двойни за същите гуми. :shock:
2 нови за отпред, за отзад имам 2 вече стари зимни, които карах предната година като предни.
iliya_i - майстор
BlackBox написа:
Аз поръчах. Няма да чакам зимата, когато цените стават двойни за същите гуми. :shock:
2 нови за отпред, за отзад имам 2 вече стари зимни, които карах предната година като предни.
Аз даже ги и обух. Утре щяло да вали сняг. :lol:

Ако не пазаруваш в кварталната гумаджийница, а във по-голяма фирма вносител - напр. Диана, Медина Мед, Примекс и др. тези аномалии в цените не се наблюдават. :drinkers:

Тема "Сложихте ли вече Зимните гуми ??" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: