• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Всички имаме коли, нали ?
puh4 - специалист
сола сам се досети дали е (сам или съм), а за волвото имам инфо доста преди да дойде интернета.
на автора на темата(sorry)
Panzer - специалист
надпис в сервиз :
Изображение
jekasus - майстор
Щото разбираме само от гоуф :lol:
torbalan - Дървен философ
щото има достатъчно трошащи се немски возила, че човека да не остава без работа....
25th Hour - специалист
Мъка драги зрители...
Chefo77 - майстор
Сола, бих ти казал да пратиш Лагуната на реглаж. 'Щото не е таман нещо там. Сега, знам че ще ми кажеш, че колата е перфектно центрована, че е от марката ... хайде моля те. И ние имаме наблюдения върху Лагуни и не само, това са си 4 литра над заводския. А знаем колко качва ГИ, половината ни марков (не Рено) форум кара с ГИ.
Пък и без да обиждам по какъвто и да е начин брат ти, невинаги в сервизите имат адекватна информация за автомобилите. Изкривяването и хорските приказки са голяма работа. Ежедневно се сблъсквам с майсторски изцепки (не коментираме кадърността изобщо).
Вярно е, че ми е все тая - никога няма да си купя нито Рено, нито ФВ. Не че нямам възможност - не искам. Не ми харесват и това е.
25th Hour - специалист
То да си купиш тия коли е ясно, че бюджета е ограничен...тук драмата дойде от това, че хора притежаващи определена марка кола твърдят, че е по- добра защото притежават такава без да гледат обективната истина, че французите идея нямат как да се правят ефтини и хубави коли... правят ги само ефтини...ефтини са като нови, ефтини са на втора ръка, купиш ли си я после още по -ефтино я продаваш и на всичкото отгоре винаги си наясно, че си направил хиляди компромиси за тая кола...

Дори рекламите на френските коли са тъпи, защото са направени ефтино... най- хубавата и идейна реклама беше с робота и хората си купиха тия тояги C4 и сега се чудят къде да ги запалят за да им вземат застраховката...

И преди някой да почне да захранва... същите тия има едни Льоб 129102931 пъти шампион във WRC със ситроен.. тоест могат да напраят кола... само че си празят клиентите и им продават автомобили направени от рециклирана пластмаса.

За незапознатите има огромен завод на PSA от които произвеждат габаритните части на новите си щайги..
ditronix - специалист
И ние имаме снимки :-D Някой познава ли си немското возило :rolleyes:

Прикачен файл

112.JPG Без коментар!
Spokoiniq - майстор
сола 180 написа:
Виж какво мойто момче, не смятам никого да убеждавам в нищо.Карайте си дръгелите и хич не ми пречите.

Торбалан не говорим за най-новите модели.Човека попита за Р19 или Меган.Нямам наблюдения върху последните модели на Рено или VW.Ама брат ми работи в сервиз та и за тях мога да ти кажа това онова.

Чефо77 кво да кажа, Лагуна 1,8 16V -120 к.с. с ГИ гори във Варна 15 газ без да смятаме бензина на който всеки път пали.Пасат Б3 2.0 8V -115 к.с. с обикновено газово, автоматик, гори 13 без да помирише и капка бензин.
Мога и други сравнения да ти давам ама не си струва щот знам, че ти е все тая.

1,8 16V F4P мотора го карам от 2006 с газов инжекцион Принс 12,5 МАКСИМУМ газ градско в София, 10 магистрала, 7,7 90-100 междуградско (София-Кулата).Ако некадърно е монтирана, издухал двигател и други изкривявания по задкормилното устройство и господ няма да ти помогне.Който не вярва се качва с мен и зарежда, ако разхода е толкова ми плаща резервоара.Аман от дървени философи и селяни с гоуфоподобни кошници, даващи акъл.Аз не искам да коментирам други марки, но да заблуждаваш публиката с един пример на кофти кола е все едно аз да заклеймя всички нови Опели заради една Астра 2009г рент-а-карска че се чупят на поразия.Спрете с обобщенията и хуйомеренето, има си питане човека за 2 модела, а темата така само ще набъбне с лаладжийски приказки от пазара.Пийс!
crez - майстор
сола 180 написа:
Чефо77 кво да кажа, Лагуна 1,8 16V -120 к.с. с ГИ гори във Варна 15 газ без да смятаме бензина на който всеки път пали.Пасат Б3 2.0 8V -115 к.с. с обикновено газово, автоматик, гори 13 без да помирише и капка бензин.Мога и други сравнения да ти давам ама не си струва щот знам, че ти е все тая.
Колега, иди на реглаж при газаджиите,каква е тази "ламя" :? или просто това ти дойде на ум да запишеш. RX-4 2.0 16V 140 к.с с постоянно включени 4х4 в съотношение 80 към 20 с ГИ харчи 11л. градско и 8.5л. извънградско.Смесено 9-10л. Преди две години съм напълнил резорвуара с бензин и още има бая. А това за сервиза, че не правят рено е от некадърност и мързел, реното е нагъчкано с екстри, а немското возило като му отвориш капака, празно хокей да играеш в моторния отсек. :lol:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Рено 19 или Рено меган" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: