• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
batkotony - специалист
Presko написа:
с този китайски боклук нищо няма да напрвиш.
По добре си взем някакъв лаптоп 2-ра ръка
1во - процесора на този е мипс ил арм а не х86 или х64 освен с андроидА с който си е няма какво друго да може да му се сложи като OS
2ро няма никакви видео изходи нито входове
и найстина освен като пищеща машина и уокмен за друго не вярвам да успееш да го ползваш
много е вероятно мишката и тракбола който сложиш да не са подържани от андроида за дистанционното няма смисал да го споменавам и то е същото
и се връщам на това което казах по рано нещо 2ра употреба щом искаш да минеш по тънко
E не съм съгласен!Определено!
обичам смислените и задълбочени отговори ...
bulhomes2 - майстор
и затова редовно ги преглеждаш...
SHADOWAWS - специалист
Добре де, има и по-евтин вариант, само дето всичко това се заменя с таблет.
Неудобството идва само от взаимодействието на "човек-устройство"....
Ето за какво говоря: http://www.instructables.com/id/Android ... as-Car-PC/
cvetanmu - специалист
:) Това с таблета го обмислях и аз, но отпадна като вариант. Взех си една навигация и я почовърках малко - получи се доста
добра джаджа, остава да и оправя интернета и ще я наместя в колата.

Прикачен файл

DSC015121.jpg

Прикачен файл

DSC015161.jpg
SHADOWAWS - специалист
Защо е отпаднало като вариант, заради навигацията ли?

Ам гледам навигацията ти е с Win CE, марка модел нещо може ли да споделиш, Благодаря! :)
batkotony - специалист
cvetanmu написа:
:) Това с таблета го обмислях и аз, но отпадна като вариант. Взех си една навигация и я почовърках малко - получи се доста
добра джаджа, остава да и оправя интернета и ще я наместя в колата.
Да ти дам да почовъркаш и мойта,много се борих ама нещо не успявам да я отключа и ме хвана страх да не я убия и зарязах... :sad:
cvetanmu - специалист
Отпадна заради цената, а и навигацията ми върши добра работа. Машинката е Wayteq N310.
Win CE го има инсталиран във повечето китайски навигации и не е трудно да се отключи. По моята съм ровил директно в регистрите, остана да превключа юсб- то в режим хост и да преправя един кабел за да пробвам да му подкарам и нета.
Batkotony каква ти е навигацията.
Duke_BG - специалист
концепцията не бива -
както ти казаха колегите вземи един нормален лаптоп с изгърмяла матрица и задължително със Svideo изход
примерно Dell laditude D600
ще имаш windows Wi-fi USB портове за всякакви дивотийки вкл. и GPS приемник

или се бръкни малко повече за това : http://www.dinodirect.com/car-dvd-playe ... creen.html

има си всичко вкл. поддържа и бутоните на волана ако имаш такива :)
няма само Wi-fi но ако се поровиш ще намериш и с Wi-Fi

Поздрави
SHADOWAWS - специалист
В крайна сметка след толкова месеци от както съм пуснал темата, решение се намери.
На първи този месец си взех Самсунг Галакси Таб2 10.1 16Гб GT-P5100 и съм много доволен. Само стойка ми трябва, но или ще си купя, или ще си направя от плексигласа дето имам :-D :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Моят вариант за CarPC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: