Всички имаме коли, нали ?
VLADO66 - майстор
Да споделя малко опит.На дъното на старата ми кола открих изгнило.Почистих и изрязах гнилото и се получи дупка 5/7см..Намазах наоколо с боя Протекта,подпрях дупката отдолу с едно кофражче от фибран облечено с найлон,отгоре нанесох 1пласт поксипол,върху него веднага мрежа за топлоизолация и отгоре още един пласт лепило.След декофрирането отдолу намазах с боди и стана бетон.
kolegi karam golf 1.4 benzin i nemoga da razbera kakav moje da e proglema kakto varvi i ogasva i posle ne izka da pali izvesno vreme okolo 20 30 minyti i go pravi kogato e zagrqla ina4e sytrin si pali i nqma proglem smenil sam ( bobina da4ik na xol sas delkoto klemoreda komytatora ) i ne se opravq ima momenti kogato po edna sedmica varvi bez proglem no kato re6i da prai ciganii 4ak ne se spira i nemoga da razbera ot kade moje da e toq proglem neznam kakvo o6te ve4e da smenqm na taq baraka :sad:
plamen6703 - майстор
Проблема е във втвърдителят на епоксидната смола :lol: :partyman:
Гост - специалист
Мне. По- скоро proglema е в ускорителя.
sstefanov - майстор
马奔跑,他们驰骋,你没有一个阴户他妈的
kozl - майстор
VLADO66 написа:
Да споделя малко опит.На дъното на старата ми кола открих изгнило.Почистих и изрязах гнилото и се получи дупка 5/7см..Намазах наоколо с боя Протекта,подпрях дупката отдолу с едно кофражче от фибран облечено с найлон,отгоре нанесох 1пласт поксипол,върху него веднага мрежа за топлоизолация и отгоре още един пласт лепило.След декофрирането отдолу намазах с боди и стана бетон.
Владо какво е мнението на ръждата?
Спомням си подобно едно от мАсторчетата на топлооделацията си поправи калника на таралясника, но поради липсата на поксипол, че купува се с пари с теракол от обекта се снабди :lol: :lol: :mrgreen: :lol: :lol:
И оформи калника тогазка с вид на пердашена замазка :lachtot:
kozl - майстор
Гост написа:
Мне. По- скоро proglema е в ускорителя.
А мое би проблемата да е, че мноо ора са я бъркали тая смола ли е кола ли е "голфа вода".
lyubohar - майстор
Преди много години имах Запорожец-906.Желязна кола.
Та едно лято ще тръгваме на почивка.Предния ден ми замириса на бензин в купето.
Резервоара е под задната седалка.Като бръкнах под нея-мокра ръка с бензин.
Свалих резервоара,изпразних го и му разгледах дъното-като понечих да
пипна боята-отдолу всичко на решето.Ами сега?!
Изстъргах всичко до блясък.Беше събота и магазините не работеха.
Имах някаква епоксидна смола.Насъбрах на жената чорапогащите-ред чорапогащи ред смола,
ред чорапогащи ред смола.На другия ден втвърдено.Налях бензина,качихме се
и за морето.Така я карах 2 години без проблем,продадох я със същия резервоар.
Та,вероятно тази епоксидна смола не се влияеше от бензина.
plamen6703 - майстор
Имам моторетка "Симсон", на която с епоксидна смола и бинт съм залепил резервоара и не е капнало повече от 7-8 години, китосано, боядисано.. само аз знам, че има кръпка с епоксидна смола.
zmiori - специалист
И останалите няколко хиляди съфорумци. :-D

Тема "епоксидна смола" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: