• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 42
Всички имаме коли, нали ?
nikolaytatarov - специалист
А на бош и варта добри лиса акумолаторите или да търся някои евтин.
stamenov1 - специалист
Baner могат да се обслужват. Провери си състоянието на клетките.
Един съвет, от моя приятел. Акумулатор да се взима от специализиран търговец, а не от вериги и бензиностанции. Те не могат да следят състоянието на акумулаторите и някой от тях престояват по година и повече в магазините. Такива акумулатори се пускат след това на промоциите. И вече е минала една година от живота ми. Не случайно след това дават дефекти към края на гаранцията.
Акумулатора е като колата, жената и прасето - на късмет.
stiv1961 - майстор
Ми аз го взех от търговец и то дистрибутор на Банер. Той ме светна за обслужването, и аз мислех, че няма капачки, но като отлепих лепенката се показаха. Всичко вътре си е наред, просто му идва времето или късмета ми е такъв.
stamenov1 - специалист
Можеш да го занесеш на фирма която зарежда акумулатори. Те могат да го заредят професионално, или да му направят тренировъчен цикъл. Много от тях предоставят оборотен акумулатор.
stiv1961 - майстор
Благодаря, ще потърся само малко да се постопли.
Бат Иво - специалист
nikolaytatarov написа:
А на бош и варта добри лиса акумолаторите или да търся някои евтин.
Отговарям ти директно ! Моят ВАРТА изкара 8 год. и шест месеца без никакво обслужване ! Сега още държи ток и пали но бензиновата ми кола , дизеляка не може.
Ако си в Испания Варта 72 ампера 720 а/ч излиза 90 евро поръчана по интернет.
http://www.oscaro.es/Home/ResetVehicle
много са свестни аз от тях пазарувам , всичко.
stiv1961 - майстор
Бат Иво написа:
nikolaytatarov написа:
А на бош и варта добри лиса акумолаторите или да търся някои евтин.
Отговарям ти директно ! Моят ВАРТА изкара 8 год. и шест месеца без никакво обслужване ! Сега още държи ток и пали но бензиновата ми кола , дизеляка не може.
Много обичам категоричните мнения :)
nikolaytatarov - специалист
Бат Иво написа:
nikolaytatarov написа:
А на бош и варта добри лиса акумолаторите или да търся някои евтин.
Отговарям ти директно ! Моят ВАРТА изкара 8 год. и шест месеца без никакво обслужване ! Сега още държи ток и пали но бензиновата ми кола , дизеляка не може.
Ако си в Испания Варта 72 ампера 720 а/ч излиза 90 евро поръчана по интернет.
http://www.oscaro.es/Home/ResetVehicle
много са свестни аз от тях пазарувам , всичко.


ще разгледам
ferrari4456 - специалист
Бош ги отписах.Бях купил от киров един от най-високият им клас и колкото да изкарат гаранцията и айде замина.Сега съм с някакъв без марка за 93лв 74ah и гигават за 114лв на другата кола пак 74ah.
MamaMy - майстор
nikolaytatarov, един приятел в Испания си търсеше акумулатор. Препоръчах му Ексайд. Той се разтърси и откри, че ги правят в самата Испания. Според разбиранията на местните (Каталуня) те произвеждат всичко много хубаво, но си купуват оригинала. Той се отказа и скочи на някакви английски супер евтини, но с 4 години гаранция. Замисли се! :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 42

Тема "Обслужва ли се "необслужваемия" акумулатор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: