• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Всички имаме коли, нали ?

Малеее, за десет лева голямо духане ще падне. :-D
BlackBox написа:..... Боята на колата(продадох я преди повече от 3 години) все още си стои.

Каква кола си продал?

Темата е на thinkpad (пусната преди 3 години и 3 месеца), дето си боядисал автомобила за 10 лв..

И ти ли си боядисал автомобила за 10 лв.? (регистриран си преди 2 месеца!)

А да не би да си жеко от Каблешково?

Може пък и да си тинки!!!

п.п. Ако е така, що бе тинки си менкаш никовете?

п.п.п. Докторите трябва да се слушат! Пиеш ли си редовно хапчетата?

п.п.п.п. Много въпроси ти се събраха ...

:lol:
Keresteliev добро утро! Тинки (Жеко) е най-гонения и най-връщащия се човек по форумите. Сигурен съм, че си има файл, в който си пише никовете, щото не е едно, че да го помниш...
bulhomes2 написа:Keresteliev добро утро! Тинки (Жеко) е най-гонения и най-връщащия се човек по форумите. Сигурен съм, че си има файл, в който си пише никовете, щото не е едно, че да го помниш...

Ами разбира му човека на интернетя изглежда, пък и във файлове щом може да пише!

Къде сме ний, къдей е той?

:?
Keresteliev написа:
Може пък и да си тинки!!!

п.п. Ако е така, що бе тинки си менкаш никовете?

Не сменя никовете, а го банват като започне с изблиците на агресия. Дали провокира или бива прокиран няма значение, но може и някои ден да се научи да се държи цивилизовано.

Надявам се няма да обърнете темата на дискусия за тинко отново, защото не и е това целта :)
Virtex написа:... може и някои ден да се научи да се държи цивилизовано.

Няма начин да стане! От цървул трандафор не става!
Крайно съм разочарован от поведението му....
Дори преди няколко дни Скоти писа на потребител Junak сам да се застреля щото не бил съгласен с неговите виждания....
Какво да говорим. Оскотяването е налице.... :cry:
nikolovvd написа:Няма начин да стане! От цървул трандафор не става!

Нали, само в мен е проблема. А тези които обиждат наред като Дърваря са абсолютно невинни.
Да наречеш някого скот, нищожество и такива е абсолютно прието в тоя форум.
И това е проява на висша цивилизованост.
Аз никога не бих обидил, ако не съм провокиран.
По-хубаво погледни как Дърваря и някои други ме следват по темите, само за да ме обидят.
И не добавят нищо полезно в никоя от тях.
Никой не ти е виновен, че си стигнал до това положение - нещастен скот, на когото всички са виновни. За това, че са по умни, че са се реализирали, че имат пари, че имат семейства. Че са щастливи... И не боядисват колите си за 10 лева :-D
Коя? :? :)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Автомобили”