Всички имаме коли, нали ?
hidrazin - майстор
stancho123 написа:
-Jaguar x-type -
Jaguar x-type = Ford Mondeo
А за Форда всички знаем че е направен за да иима по-калпава кола от Опел.
:partyman:
thinkpad - майстор
hidrazin написа:
А за Форда всички знаем че е направен за да иима по-калпава кола от Опел.
Глупости.
hidrazin - майстор
Тези глупости не са ти ясно единствено на теб. Нормално.
:partyman:
thinkpad - майстор
hidrazin написа:
Тези глупости не са ти ясно единствено на теб. Нормално.
Хидразине, всяка тема трябва да се обръща на коментари - фенщина ли? Аз съм доволен от Форд, както и много други, които ги карат. Поддръжката не е била скъпа и е въобще народна кола за нашите ширини. За мен хубава кола е тази, която ми е по джоба и не ме оставя.
hidrazin - майстор
Това си е само твое мнение. Престани да тролиш всяка тема с тъпия си кошник. Вече два кошника.
:partyman:
thinkpad - майстор
hidrazin написа:
Това си е само твое мнение. Престани да тролиш всяка тема с тъпия си кошник. Вече два кошника.
Престани във всяка тема да тролиш относно Форд. Ако модератор реши да затрие последните мнения, нямам нищо против. Противно на всички зли езици, Форд-четата не са някакви уникално лоши автомобили.
hidrazin - майстор
Кой каквото иска нека го трие, но това няма да направи от Форда нещо повече от уникален кошник. И знаеш ли? На никой не му дреме каква кошница караш.
И престани да я хвалиш и да тролиш във всяка тема. С тоя скапан форд ос...ра една камара теми и раздели.
:partyman:
thinkpad - майстор
hidrazin написа:
Кой каквото иска нека го трие, но това няма да направи от Форда нещо повече от уникален кошник. И знаеш ли? На никой не му дреме каква кошница караш. И престани да я хвалиш и да тролиш във всяка тема. С тоя скапан форд ос...ра една камара теми и раздели.
Поредно мнение, подкрепено точно с "нищо", освен някоя нападка. Аз тебе те апелирам да спреш да осираш темите с жлъчни, язвителни, злобни коментари за неща, за които не са те питали.
hidrazin - майстор
thinkpad написа:
...коментари за неща, за които не са те питали.
Също както теб. :butthead: :butthead: :butthead:
:partyman:

Тема "Въпрос за изкарване на книжка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: