• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
nikolovvd - майстор
Единичните вибрации, като дупки и други неравности не се отразяват, точно поради стабилизацията, въпреки че окачването е сравнително твърдо. По-скоро от вибрациите на двигателя, когато има повреден тампон или когато музиката е яко надута.
При мен е закачено на огледалото, но ако е с вендуза предполагам гумата/силикона ще поемат вибрациите и няма да има подобни смущения в картината.
mitko414 - специалист
Здравейте,

Някой има ли преки впечатления от регистратор, вграден в огледалото за обратно виждане, става ли огледалото за обратно виждане?

Заглеждам от този тип.
Virtex - майстор
На колега му подариха подобно нещо. Дори да не е същата марка и същият продавач, предполагам се отнасят нещата и за него :

Не става. Нито огледалото е използваемо колкото нормалното, нито функциите му са толкова добри. С две думи колегата не го ползва или поне не му се радва. Конкретни примери не е давал.
nikolovvd - майстор
Ето какво се вижда:
Прикачен файл:
Mirror1.jpg
Hoвoceлckи - майстор
Монитора заспива (е вероятно зависи от модела) и си е само огледало. Все пак става дума за обратно виждане, не за скубене на вежди. Недостатък е увеличената вибрация. Заради по-голямата тежест понякога климва. На мен си ми харесва.
mitko414 - специалист
Аз се интересувам как се държи като огледало, не ме интересува образа от камерата.
Благодаря на nikolovvd за снимката.
Hoвoceлckи - майстор
На Николов мисля, че не е такова? Като при "твойто"/мойто монитор е само в най-лявата страна. Не разбирам как така те интересува само като огледало :? Ти си нямаш изобщо огледало та си решил да си купиш такова?
mitko414 - специалист
Имам предвид, че не интересува толкова качеството на вградения монитор.
Важна е камерата, а защото съм свикнал със средното огледало, не бих искал да се лишавам от него.
Hoвoceлckи - майстор
Нещо, като че ли четеш между редовете :? Не съм споменавал качество на монитора, а че е в края (не на цялото огледало). Казах, че итфото изчезва и си караш като на огледало. Освен ако не ти е включен GPS-а, но и той е отстрани и не пречи ("твойто" май е без такъв). Огледалото е достатъчно голямо да си виждаш всичко на останалата част.
Моето е такова.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Видиорегистратор, плюсове и минуси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: