• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
shotik - майстор
В тази тема мога ли да питам за една опция на видеорегистратор,която не може да се нагласи нито от бутони ,нито чрез ресетване,даже и след разпояване на батерията ?
До преди 5-7 дни след 3 минути екрана гаснеше , сега постоянно показва какво се вижда пред колата .
Опитвах в менюто на видео, снимки и преглед и го нагласявам на 1 или 3 мин автоматично да угасне, ресетвах ,
дори разпоявах батерията , но не се получава, не запаметява да се самоизключи.
След 14 часа днес, ще напиша и модела ,че сега пиша от друго място.
nanobanano - специалист
Да не би преди да е работил само на батерия,а сега да е в зарядното?Може автоматично да е зададено като е само на батерия да гасне,а на зарядно да свети постоянно.
Ако не е от това направи ресет,но с изкарана карта с памет.
shotik - майстор
nanobanano написа:
Да не би преди да е работил само на батерия,а сега да е в зарядното?Може автоматично да е зададено като е само на батерия да гасне,а на зарядно да свети постоянно.
Ако не е от това направи ресет,но с изкарана карта с памет.
Ползван е с външно захранване , батерията не издържа много , оше повече че и екрана свети.
Ще направя и ресет с извадена карта след малко и ще видя какво ще стане.
GS8000l е моделът
Това е клип ,от който нагледно научих как се настройва ,само няма как се превърта бързо преглеждане на записите,сега пак ще го изгледам ,може да има нещо по въпросът ми

https://www.youtube.com/watch?v=bew-RH7PxG8
kolcho - специалист
shotik написа:
nanobanano написа:
Да не би преди да е работил само на батерия,а сега да е в зарядното?Може автоматично да е зададено като е само на батерия да гасне,а на зарядно да свети постоянно.
Ако не е от това направи ресет,но с изкарана карта с памет.
Ползван е с външно захранване , батерията не издържа много , оше повече че и екрана свети.
Ще направя и ресет с извадена карта след малко и ще видя какво ще стане.
GS8000l е моделът
Това е клип ,от който нагледно научих как се настройва ,само няма как се превърта бързо преглеждане на записите,сега пак ще го изгледам ,може да има нещо по въпросът ми

https://www.youtube.com/watch?v=bew-RH7PxG8

Човече - погледна ли коментарите под клипа? Единодушната оценка е "лайно". Дори авторът на клипчето отдавна се е освободил от джаджата...
Това е положението!
shotik - майстор
Човече - погледна ли коментарите под клипа? Единодушната оценка е "лайно". Дори авторът на клипчето отдавна се е освободил от джаджата...
Това е положението![/quote]

Не съм чел отзивите, но регистратора ми е подарък и аз не съм особено взискателен към качества, достатъчно ми е да записва.

На харизан кон ,зъби се не гледат !

Ще опитвам и други възможности за оправянето му .
kolcho - специалист
shotik написа:

Не съм чел отзивите, но регистратора ми е подарък и аз не съм особено взискателен към качества, достатъчно ми е да записва.

На харизан кон ,зъби се не гледат !

Ще опитвам и други възможности за оправянето му .
О, това променя нещата!
Пак да отбележа, покрай този случай, нещо, което вече препоръчах - колко полезно е преди да се купува нещо да се прегледат отзивите за него в нета, особено в тубата, когато иде реч за ВР. Не мисля, че някой, който попадне на инфото за тази джаджа, би дал и една стотинка за нея!
Това трябва да се цени и използва, мисля!
kozl - майстор
crez написа:
Моят втори е този Prestigio DVR RoadRunner 545 GPS,доволен съм. Ако има желаещи мога да кача и клип от него.
Сваляш ли го от при напускане на возилото?
crez - майстор
kozl написа:
Сваляш ли го от при напускане на возилото?

Дааа.. винаги иначе язък ми за стъклата :lol:
nanobanano - специалист
shotik написа:
Ползван е с външно захранване , батерията не издържа много , оше повече че и екрана свети
Именно де.Пробвай го само на батерия, трябва да изгасне след зададеното време.Ако е така това не можеш да го оправиш,така си е фабрично.
nikolovvd - майстор
nikolovvd написа:
... като се прибера ще ви направя клип.
Ето обещания клип!
http://www.youtube.com/watch?v=pRIlptqy ... tube_gdata
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16

Тема "Видиорегистратор, плюсове и минуси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: