• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
Всички имаме коли, нали ?
inspo - майстор
nikolov333 написа:
А нямаше ли как да се качват клипове в сайта на КАТ..?
btv написа:
Началникът на отдел „Пътна полиция” – ГДНП комисар Бойко Рановски коментира, че всеки, които подава подобни сигнали трябва да предостави допълнителна информация за инцидента като дата, час и място. Освен това трябва да е готов да свидетелства и да се подпише като свидетел в съставения акт на нарушителя.
:irre3:
Chefo77 - майстор
Аз още чакам да ме извикат, за да потвърдя тридневният престой на междуградски автобус на спирка по такъв начин, че скриваше видимостта на много натоварено кръстовище. Но е минала само година и половина все пак...
nikolov333 - майстор
Ако не са променили нещо, след 15-20 години, може и да те уведомят, че го прекратяват, поради изтекла давност примерно. :-D
Chefo77 - майстор
Е тя давността да го потърсят е 6 месеца ...
Излъгал съм, минали са точно една година и една седмица ...
nikolovvd - майстор
Hoвoceлckи написа:
Така, така - има, но за да му постановят глоба за нарушение, трябвало подалият сигнала да се яви лично (струва ми се) или поне да си даде всички лични данни. Последното, само по себе си, не е ненормално, но предвид повсеместната корупция у нас ... не ми се струва съвсем безопасно.
Така е! Преди повече от месец подадох сигнал за паркирал на пешеходна пътека автомобил чрез сайта http://grajdanite.bg/. На следващата седмица ми се обадиха, че трябва да се явя в КАТ-Видин, където попълних сведението и се подписах в акта като свидетел в присъствието на нарушителя. Резултата е 50 лв. глоба и 6 контролни точки.
Hoвoceлckи - майстор
При такива обстоятелства - не, благодара! Вероятността, че няма да се породи желание за отмъщаване, си е нищожна за наще ширини ... Лично не възприемам необходимостта точно от очна ставка. Не, че вярвам, че няма да разкрият самоличността ми пред потърпевшия, дори да им е забранено със закон.
Hoвoceлckи - майстор
Много прашясала тая тема ... :-D


А този от долния клип все си мисля, че не биваше така да навлиза в мойто платно :?
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Тема "Клипове от видеорегистратори в България." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: