• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
Всички имаме коли, нали ?
nv952 - майстор
Потърсих такава тема но нямаше,затова правя тази.Вече има бая коли с такива (а в русия били задължителни)и все ще има нещо интересно да погледаме.Аз за съжаление нямам такава джаджа все още,но ще гледам да се обзаведа.
Така че първото видео няма да е от мен. :sad:
Предполагам,че е добра идеята ми.
Последна промяна от nv952 на чет яну 29, 2015 11:29 pm, променено общо 1 път.
montoya - майстор
Ето един от мен, направен е с телефон с андроид използвайки приложението DailyRoads Voyager от гугъл плей. Безплатно е приложението, но ако искате да си качите клипа с данни с които сте го записали имате право на 10 безплатни качвания на сайта и свалянето им, за повече броя трябва да се плаща
Тука пуснах телефона и тръгнах, малко по късно започват данните за скорост, но толкоз
https://www.youtube.com/watch?v=MHhmhSlzJms
nv952 - майстор
И аз гледах едно приложение,но моето галакси S4 като го сложа на стойката и вкл. видео смалява картината.Незнам защо така се получава.Просто като си седи с вкл камера.всичко е на ред.Вижда се лявата и дясната страна на предния капак,но натисна ли видео се смалява. :?
Иначе съм си харесал тия с две камери.
nv952 - майстор
Не знам от кое съм по стреснат,че не може да се качи на магистралата в правилното платно или че тая купчина ръжда се е движела с 120км/ч :shock:
И още по тъпото е че тоя идиот не стига че объркал ....мога да приема че е объркал защото и аз щях да сбъркам добре че имам ГПС ама да караш в насрещното в лентата за изпреварване айде моля моля :x От сливен до бургас има отбивка към карнобат и към Българово.....толкова ли не му стигна акъла поне в аварийната лента да кара и като дойде отбивката с ляв завой излиза и минава в правилното платно.А пък за родната "полиция" дето го спрели на входа на Бургас :stumm: Да бяха да го оставят той вече пристигнал и се сетили кога.
Най щеше да е интересно на кръговото до метрото ...ей там щеше да стане мазало.

http://btvnovinite.bg/video/bulgaria/sh ... video.html
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TVSSPs96vqM[/youtube]
kuger - майстор
nv952 написа:
Не знам от кое съм по стреснат,че не може да се качи на магистралата в правилното платно или че тая купчина ръжда се е движела с 120км/ч :shock:
И още по тъпото е че тоя идиот не стига че объркал ....мога да приема че е объркал защото и аз щях да сбъркам добре че имам ГПС ама да караш в насрещното в лентата за изпреварване айде моля моля :x От сливен до бургас има отбивка към карнобат и към Българово.....толкова ли не му стигна акъла поне в аварийната лента да кара и като дойде отбивката с ляв завой излиза и минава в правилното платно.А пък за родната "полиция" дето го спрели на входа на Бургас :stumm: Да бяха да го оставят той вече пристигнал и се сетили кога.
Най щеше да е интересно на кръговото до метрото ...ей там щеше да стане мазало.

]
Можеш ли да кажеш колко пъти си виждал полицейска кола в отсечката Сливен-Бургас? Доста често ползвам "Тракия" в частта Карнобат-Бургас, там полицейска кола съм видял да патрулира всичко-на всичко два пъти, откакто са я пуснали тая отсечка. Изключвам случаите на произшествие. Просто магистрална полиция - такова чудо в Бг май няма, а е пълно с идиоти и намачкани мантинели.
пп: Идиота, объркал платната се е движил в посока Бургас, на Карнобат е можел да коригира, но е имало и фактор "алкохол".
nv952 - майстор
Като каза магистрална полиция се сетих за тоя сериал. :) Можел е и при Пътния възел Българово да коригира ма е простак...Полицията можеше мн по бълзо да отиде,но те не си дават зор за такива неща.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9LAVXZkobUU[/youtube]
kuger - майстор
Той се добрал до Българово :-D , колко му е и до Бургас да иде?
Преди по-малко от месец правиха ремонт на мантинели. Бяха смлени двете разделителни на участък около 50 метра, какво е станало, никъде ни се чу, ни видя.
Съжалявам за спама.
По темата, имам видеорегистратор, имам и клипове. По мое наблюдение тея от по 30-40, до 100, че и повече лева са скапани. Нощен запис без да е на осветена улица не става. През деня бива, ще се познае марката на колата, дори и при късмет и номера и, и толкова.
При желание мога да кача клипове, просто клипове, без екстремни моменти в тях.
nv952 - майстор
Качвай ...да има..тука не е холивуд да гледаме как летят коли :-D
profesionalist_wood - майстор
Защо настъпвате осевата линия? :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24

Тема "Клипове от видеорегистратори в България." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: