• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
Всички имаме коли, нали ?
Аз ли не разбрах или наистина се прави нещо за намаляване на нарушенията по пътищата.
Щото на мен ми се струва, че настава анархия.
Единия от днеска, другия от вчера.

Каква марка и модел ти е видеорегистратора, от чисто любопитство питам, а за анархията тя е факт след Преврата на 10-ти ноември 89-та година.
HUAWEI Y625 и платената версия на autoguard
Не е кой знае какво качество, но ми върши работа.
Много прилично си работи, за това те попитах.
plamen6703 написа:Много прилично си работи, за това те попитах.

Не видях номера :?
n_a написа:

Номера се вижда ... 2055 ... / няма да е коректно да напиша целият номер/ ако става дума за червеният автомобил...
plamen6703 написа:
n_a написа:

Номера се вижда ... 2055 ... / няма да е коректно да напиша целият номер/ ако става дума за червеният автомобил...

E, на моя монитор не се вижда
Защо да е некоректно? Даже много коректно ми се вижда, поне да се публикува номера на сгазилия лука
Публичен форум е, а не съм аз автора на клипа и се въздържах.... иначе споделям, че трябва да се показват такива нагли изпълнения и да се заклеймяват... но за съжаление кучетата си лаят... кервана си върви...
А нямаше ли как да се качват клипове в сайта на КАТ..? http://m.btvnovinite.bg/article/bulgaria/obshtestvo/kat-prizna-klipove-na-grazhdani-kato-dokazatelstva-za-narushenija-na-patja.html
Така, така - има, но за да му постановят глоба за нарушение, трябвало подалият сигнала да се яви лично (струва ми се) или поне да си даде всички лични данни. Последното, само по себе си, не е ненормално, но предвид повсеместната корупция у нас ... не ми се струва съвсем безопасно.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Автомобили”