Всички имаме коли, нали ?
jorkataG - специалист
Колега kuger те марките не са това което бяха доста отдавна просто си попаднал на чикав артикул и затова толкова време са ти издържали акумулаторите. Аз съм виждал акумулатор Искра на 16 г. но съм виждал и доста прецакани акумулатори на Искра така че всичко е индивидуално. БОШ се прави и в Турция и в Испания но е БОШ. Аз лично съм с турски и съм доволен за сега.
ivailokrustev - специалист
Преди три месеца си взех този акумулатор https://maxcar.bg/akumulatori/banner-po ... &results=4 . Засега съм много доволен от него. Тогава за първи път поръчах част за колата онлайн, защото в магазините, в които ходих, цените бяха безбожно високи. Бях малко притеснен да не стане някакъв проблем, но за щастие всичко беше точно.
gogyto - специалист
kuger написа:
gogyto написа:
" преди бях с Бош ама нещо май не са това което бяха..."
Би ли споделил този Бош кога е купуван и колко изкара?

2011 е купуван от специализиран магазин, и изкара до 2015 зимата.
Конкретно издържа 4 зими това е.
Автомобила се кара всеки ден по около 60-70км средно.
zz_stefanov - майстор
Бош , Варта са едно. Та преди три години Варта силвър дайнамик спря месец след гаранцията. Беше топ на пазара и по характеристики и висока цена.
Сега съм с един откровен турски EAS, надхвърли експлоатацията на вартата, а струваше около 2/3 от цената и, ако не и по малко.
Купувам само от магазини които осъществяват гаранцията, не от вериги дето ме пращат после да си заверявам гаранционната карта при вносителя.
kartechar - специалист
Гледам, че тезиhttp://akumulatori.bg/284/Category/YUASAмного ги хвалят. Уж японски били :? ?
ESPACE - майстор
В Англия ги правят. Едната ми кола е с Yuasa от 2012. Нямам забележки към акумулатора.
Chefo77 - майстор
Турските EAS са много добри акумулатори, не се лъжете по произхода им. На Корсата на майката вече 4 или 5 зими кара ...
nikolov333 - майстор
Сигурно са добри.. колко често се кара тая Корса..?
Chefo77 - майстор
nikolov333 написа:
Сигурно са добри.. колко често се кара тая Корса..?
Всеки ден. Абсолютно всеки ден. Сутринта върти 10-ина км и се гаси, следобяда - също. Събота и неделя върти по 40-50.
1.5 TD е.
nikolov333 - майстор
Е тогава нормално..понеже се до зарежда, а и Корсата сигурно си е изправна..Тойотата на майка ми се кара по веднъж в месеца и никой не и поглежда акумулатора та беше пресушил една клетка и така си замина на 3-тата година..та много изкара даже, така като мисля..

Тема "Кой акумулатор да купя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: