Всички имаме коли, нали ?
gogyto - специалист
И аз съм с Банер от една година и съм доволен, преди бях с Бош ама нещо май не са това което бяха...
Trakehner1 - специалист
egomen66 написа:
По-дълъг срок на експлоатация чрез легиране със сребро.
Като кристализира ще те питам пак дали е така ( личен опит със сребърни акумулатори ).
jorkataG - специалист
Марките не са това което бяха. Съвет от мен не купувай акумулатор по интернет. Този бранш ми е познат и ти го казвам от опит с продажбата на тези артикули.
infomar
jorkataG написа:
Марките не са това което бяха. Съвет от мен не купувай акумулатор по интернет. Този бранш ми е познат и ти го казвам от опит с продажбата на тези артикули.

Ти уби всичко детско в мен....... за съжаление вече закупих "Банер"... по интернет :?

Да се надявам, че имам малко късмет, а за в бъдеще при следваща покупка ще го имам в предвид :partyman:
ivouz - специалист
Е как ще купуваш аку-р по нета нали трябва да го замерят след време пък и динамото как зарежда.После какво пращаш колата по куриери ли?
jorkataG - специалист
Проблемите с гаранцията са винаги на дневен ред. От сайта от който го закупи имаше ли инфо за това къде ще бъде заверена гаранията.
За момента си на принципа "Имал едни пари излишни и ги дал". Ако се беше поровил във форума щеше да видиш доста теми където са коментирани акумулатори и да попиташ какво да правиш преди да купиш. Спестените от теб два или три дни чакане някой да ти даде инфо те вкараха с едни 200 и кусур лева. И другото което май си забравил че ти дадох и телефон щото си на има няма 35 км от мен. Май беше в Дебово ти.
mitko414 - специалист
Еее, нещо много ревете срещу "акумулаторите от Интернет", дали не засягат интересите ви?

Аз съм купувал от тук, дори има и "инфо за това къде ще бъде заверена гаранцията".

А за цените... ми то се вижда.
toolegittoquit - майстор
Започнаха да продават на някои места едни акумулатори Pilot - 75Ah беше 120лв. Производство на Монбат. 75Ah за 120лв са добре, като с един познат за неговата кола бяхме купували за 115лв 45Ah от друга марка. Но качеството?
hidrazin - майстор
mitko414 написа:
...Аз съм купувал от тук, дори има и "инфо за това къде ще бъде заверена гаранцията".
Виждам за гаранцията като виждам че за най-близкото място където може да ми бъде заверена трябва да блъскам едни 100 километра.
Което пък означава едни 20 кинта отгоре и загубено време.
toolegittoquit написа:
Започнаха да продават на някои места едни акумулатори Pilot - 75Ah беше 120лв. Производство на Монбат.
Не са на МОНБАТ, румънски са - на ROMBAT. Ся пък да мина на румънски акумулатори ли? Опазил ме оня горе. :lol:
:partyman:
jorkataG - специалист
mitko414 написа:
Еее, нещо много ревете срещу "акумулаторите от Интернет", дали не засягат интересите ви?

Аз съм купувал от тук, дори има и "инфо за това къде ще бъде заверена гаранцията".

А за цените... ми то се вижда.
Ни най малко ме е еня кой как и с кво се е преебал. Пиша за да помогна на човека, парите са си негови и не мога да му кажа как и къде да си харчи парите, но понеже съм наясно с гаранциите на акумулаторите и затова написах това. Рекламационна стока на която не е ясно къде мога да предявя иск за ремонт не ми допада. Който иска и от луната да си поръчва.

Тема "Кой акумулатор да купя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: