• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всички имаме коли, нали ?
crez - майстор
burkov написа:
Хем съм бил в завода в Ловеч, хем познавам лично Терзиев, хем ми обясняваш как карам.
Като си толкова ебрап, прав ти път. Ще ревеш след 2-3 години, че чакаш по месец за едни накладки.

Човек, да не опита добро да направи.
Благодаря много за доброто,извинявай ако съм те засегнал. За накладки няма да чакам защото от мицибуши стават,сега не ми се рови за модела.Бобината става от руската газель, и т.н. За да пиша това значи съм изровил всичко за тази кола преди да я взема ,от наши и чужди форуми,намерил съм списък на взаимозаменяемите части. Моя майстор който ми подържа колите каза това е най-пригодната и лесна кола за всякакъв ремонт, той също потвърди че проблем за части няма. Твоя човек от завода не е задължително да познава кола която не сглобява, а най-малко частите ховер 5 никога не сглабяван в Б-я.
miroki - майстор
Аз следя с интерес новите Лади. Но още само единични бройки има продадени
https://www.lada.bg/bg/
17 000 си е хубава цена.
Falcone - помощник
miroki написа:
Аз следя с интерес новите Лади. Но още само единични бройки има продадени
https://www.lada.bg/bg/
17 000 си е хубава цена.
Предполагам говориш за Нива?

Някой чувал ли е, кога ще има на БГ пазара XRay?
miroki - майстор
Е, не за нива, за Калина крос е тази цена.
Изображение
miroki - майстор
А веста е 20 К, но аз не искам тип лимузина
Изображение
По 200-250 лв месечно излизат, но знам за една две покупки за сега.
koveslav - майстор
Falcone написа:
kr1100 написа:
Falcone написа:
А иначе градско; извънградско колко разход на газ ти прави? :?:
А тебе какво те топли ?? Виж новината - обявиха фалит . Край на недоразумението.
Това, че са обявили фалит не означава, че тези коли ще изчезнат от улиците или бъркам? :rolleyes:
По принцип няма да изчезнат,но какво се случва с гаранционните условия на тези които са още в гаранция и с гаранцията за мобилност(осигуряването с части) въобще на тази марка,нямам никаква идея.
Falcone - помощник
koveslav написа:
Falcone написа:
kr1100 написа:
А тебе какво те топли ?? Виж новината - обявиха фалит . Край на недоразумението.
Това, че са обявили фалит не означава, че тези коли ще изчезнат от улиците или бъркам? :rolleyes:
По принцип няма да изчезнат,но какво се случва с гаранционните условия на тези които са още в гаранция и с гаранцията за мобилност(осигуряването с части) въобще на тази марка,нямам никаква идея.
Това, че производството в Ловеч спира не означава, че колите ще изчезнат, не означава, че колите и частите ще спрат да се внасят. Както е имало такива коли, гаранция и части преди завода, така ще има и след закриването на завода. Това което пишеш е все едно да кажем, че след като няма завод на Мерцедес в България, значи няма и след гаранционно обслужване и части?
Нека спрем с излишния стрес, че се напрЕгам :drinkers:
koveslav - майстор
Falcone написа:


Нека спрем с излишния стрес, че се напрЕгам :drinkers:
Леле,да се не повредиш от напрЕгане.Всичко ще е розово при китайците,споко. :D То по принцип всички авточасти предлагащи се в днешно време по магазините са китайски,та за тях си се явяват оригинални. :supz:
kr1100 - майстор
Falcone написа:
Това, че са обявили фалит не означава, че тези коли ще изчезнат от улиците или бъркам? :rolleyes:
Aми влез в БГ реалност. Като няма завод -производител, ще изчезнат и сервизите за гаранционно обслужване или, ако някой ще се занимава цената ще е солена. Дано поне резервните части не изчезнат, че тогава ще стане лошо за собствениците.
DundyTheCroc - майстор
Не съм забелязал да правим Мерцедес примерно, обаче сервизи си има, и части си има. Не се притеснявайте, щом има пазарна ниша все някой ще сключи договор с китайците да им продава и поддържа колите.
п.п. Сега се сетих, то вече си има, Митвас ;)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Мнения относно този автомобил" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: