• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всички имаме коли, нали ?
crez - майстор
Falcone написа:
kr1100 написа:
Falcone написа:
А иначе градско; извънградско колко разход на газ ти прави? :?:
А тебе какво те топли ?? Виж новината - обявиха фалит . Край на недоразумението.
Това, че са обявили фалит не означава, че тези коли ще изчезнат от улиците или бъркам? :rolleyes:
Правилно,постоянно джамбазите вкарват ховери от Италия и западна Европа. Станахме множко с такива коли. Моята стана на 86 Ккм.Засега съм много довален. Зимата в големите преспи на 4х4 се показа като перфектен боец,пробивах пътя в 1м преспи,а зад мен караха другите. Никакви проблеми след изброените по-горе. Разход на газ при 140 кончета(все още живи) и 2т.маса ми дава комбиниран разход 11-13л газ/100 км. Рендето, същите коне ми харчеше повече,но беше с газов инжекцион. По магистрала не слизам под 100-120. Сега на 90Ккм предстои голямо ТО по сервизна книжка. Яко я товаря,носи много багаж. На багажника прекарах лятото термопанели 3м. с общо тегло 290 кг.и още в купето по-къси. Кой каквото ще да говори за ховера, засега е по-добре от други кошници :lol:
Falcone - помощник
crez написа:

Това, че са обявили фалит не означава, че тези коли ще изчезнат от улиците или бъркам? :rolleyes:
Правилно,постоянно джамбазите вкарват ховери от Италия и западна Европа. Станахме множко с такива коли. :lol:[/quote]

Значи твоя е Hover. Аз принципно се чудя между него и Steed защото също обмислям строеж на сглобяема къща и в пикапа ще ми е по-удобно за носене на термопанелите :) Ти в Hover-а как ги пренася, на покрива или с паднали задни седалки? И др ми въпрос е коя година и с какъв мотор е твоя? 2.4?
crez - майстор
Колега прочети темата отначало там всичко съм писъл. Двигателя е на Мицибуши 4G64 година 2011.Моят е с някакви пластмасови надлъжни греди на покрива, вераятно с метал вътре. За тях съм захванал две напречни греди(багажни специално за него) върху тях 3 пръчки ст.правоъгълник 20/10 по 2м. Върху тази "скара" качих панели 3м. по късите 2м. в купето това е.
Falcone - помощник
crez написа:
Колега прочети темата отначало там всичко съм писъл. Двигателя е на Мицибуши 4G64 година 2011.Моят е с някакви пластмасови надлъжни греди на покрива, вераятно с метал вътре. За тях съм захванал две напречни греди(багажни специално за него) върху тях 3 пръчки ст.правоъгълник 20/10 по 2м. Върху тази "скара" качих панели 3м. по късите 2м. в купето това е.
Прочетох го 2 пъти, за разход на газ, на Ховър никъде нищо. Един колега ми писа само за неговия Steed, че му дава разход 22/100 газ в кал :)
crez - майстор
Falcone написа:
Прочетох го 2 пъти, за разход на газ, на Ховър никъде нищо. Един колега ми писа само за неговия Steed, че му дава разход 22/100 газ в кал :)
"дава комбиниран разход 11-13л газ/100 км." Зимата при 4х4 ми даде 14л.газ.за кал не съм го пробвал. За Steed незнам. Погледни тук http://forums.gwm-bg.com/
burkov - специалист
Great Wall подаде документи за фалит.
Така че сега е момента да се купят последните бройки на супер цена или да се замислиш дали ще има читава поддръжка след това.
Falcone - помощник
Това, че фалират в България не означава, че фалират като цяло. Те ще си произвеждат части и ако не са Литекс, то друга фирма ще ги вкарва. То вносителя си е доста отпреди Литекс да започнат да ги сглобяват. Така че за мен драма няма с това че затварят завода в Ловеч. :rock:
kartechar - специалист
Само не изпадайте в заблуждение, че Great Wall се сглобява в Ловеч [-X !
crez - майстор
burkov написа:
Great Wall подаде документи за фалит.
замислиш дали ще има читава поддръжка след това.
Читава поддръжка :? от всеки добър автомоньор,части взаимозаменяеми от японски,корейски и руски коли.Това е най-малкия проблем. В Китай завода работи,имат същия в Русия така че не ме притеснява нищо. Колата си е екстра за нашите пътища. През "легнал полицай" ти минаваш с 10 км.,аз с 50 км.без да се усеща. Колата е на дебела желязна рама с двигателя в/у която е качено купето,отделни накладки за ръчната спирачка и т.н. Да, точно така той не се сглобява и не се е сглобявал в Ловеч.Моята е внос от Китай, всички менюта са само на китайски и английски, няма даже на руски. Само книжките са на български.
burkov - специалист
Хем съм бил в завода в Ловеч, хем познавам лично Терзиев, хем ми обясняваш как карам.
Като си толкова ебрап, прав ти път. Ще ревеш след 2-3 години, че чакаш по месец за едни накладки.

Човек, да не опита добро да направи.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Мнения относно този автомобил" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: