• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 72
Всички имаме коли, нали ?
stiv1961 - майстор
kr1100 - майстор
stiv1961 VW TDI пали , ама Фродо напролет като се затопли. А и Тинки няма да прави ремонт на двигателя .
toolegittoquit - майстор
Май не е съвсем компресия. Понеделник или тия дни ще ходя да я мерят и да се гледат дюзите. Понеже нямам с какво да я измеря. Дори със стартов спрей не пали сутринта, само като я пусна надолу. Дори толкова много сложих, че леко патна във въздушният филтър. И не иска.
шоп - майстор
Че тя компресията се мери преди да се купи втора ръка дизел...
toolegittoquit - майстор
Не знам, студена дори и със стартов спрей не пали. Чудя се от къде да си намеря просто един по-мощен или по-"бърз" стартер, ако се окаже, че компресията е наред. Не е нормално просто. Иначе тракточето наема и върви доста добре за мизерните конски сили. Почти би ме накарало да преглътна грозното тракане на дизел и карането на печка.
Утре на светло ще ударя снимки.
stoianov_n - специалист
шоп написа:
Че тя компресията се мери преди да се купи втора ръка дизел...
:2thumbs: :klatsch:
toolegittoquit - майстор
stoianov_n написа:
:2thumbs: :klatsch:
Тка, тка, ама... Свършен факт. Колата се счупи, спешно ми трябваше някаква, тая попаднах уж като по-читава, явно не чак толкова. Каквото и да си говорим за миналото, то е минало, гледам сега как да си оправя батака малко.
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Тка, тка, ама... Свършен факт. Колата се счупи, спешно ми трябваше някаква, тая попаднах уж като по-читава, явно не чак толкова. Каквото и да си говорим за миналото, то е минало, гледам сега как да си оправя батака малко.
НИЕ ти казахме как да си оправиш батака, ама ти НЕ слушаш.
Искаш друг вариант, продаваш каквото имаш като движимо имущество, събираш някой лев, и заедно ти търсим кола, в смисъл ние ще помагаме. :roll:
toolegittoquit - майстор
stoianov_n написа:
НИЕ ти казахме как да си оправиш батака, ама ти НЕ слушаш.
Добре, на какво тогава по дяволите се дължи тоя проблем? Акумулатори ли нямам, свещи ли нямам, какво? :? Ще погледна и белезите на ремъците вероятно, докато чакам до понеделник. А помагане за купуване на кола няма как да има, докато не се види на живо. Че много тук и харесваха VW, който бях избрал, а излезе че е бил със скрит проблем.
gogo7777 - майстор
....и заедно ти търсим кола, в смисъл ние ще помагаме.
И това е пробвано. :lol:
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 72

Тема "Дизел Ford 1.8D пали само на бутане, когато е студен." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: