• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Всички имаме коли, нали ?
pipilica - майстор
Я да ми препоръчате някое комби, да е здраво, да мое се товари много, да не се троши лесно и по възможност без много електроника по него.
Нещо като Volvo 760GL, VW pasat, Mercedes 124TE е може и някоя "баничарка" да ми препоръчате.
Темата е сериозна, не се бъзикам, ся почва сезона и не искам да си троша повече Ситроеня.
За протокола да спомена че имах Форд фиеста куриер комби ван и за две години се разкрачи горкото, е става само да возиш памперси с него поне обем има. А и най-важното не ми се дават повече от 3000 лева даже са много ама айде ако е нещо читаво.
rado_ev - специалист
Тойота Карина 2,0 TD
jekasus - майстор
В тоя раздел със сигурност разбрах само едно - всички предлагат немски и японски коли, накрая се купува Форд...
MamaMy - майстор
За работно магаре или Пасат 3-4 комби или Астра F комби. Ако ще е пикап от старите Рапид 1,4 бензин
LazarGanev - "Велик майстор"
Да, Рапид 1.4 беше класика, но едва ли може да се намери нещо свястно. Предлагам Канго 1.5DCI, 6/100 градско, 800кг товароносимост
torbalan - Дървен философ
Аз съм много доволен от Ситроен С5. Стария ми беше с 2.2 ХДИ. Много добри отзиви срещам и за по-малкия двулитров двигател...
Chefo77 - майстор
torbalan написа:
Аз съм много доволен от Ситроен С5. Стария ми беше с 2.2 ХДИ. Много добри отзиви срещам и за по-малкия двулитров двигател...
Ти ще спреш ли навсякъде да вреш Ситроена? Или просто много държиш всички да знаят, че си се возил години наред в С5?
Не четеш ли какво се търси - ЕВТИН РАБОТЕН АВТОМОБИЛ БЕЗ ЕЛЕКТРОНИКА. С5 нито е евтин, нито е работен, нито е без електроника.
stoianov_n - специалист
pipilica написа:
Я да ми препоръчате някое комби, да е здраво, да мое се товари много, да не се троши лесно и по възможност без много електроника по него....
Пасат 3-ка 1.9 90 коня дизел. :wink:
Отговаря на всичките ти изисквания и е икономичен. :wink:
:partyman:

пп.Тва с кангото и ситроена няма въобще да го коментирам... :finga:
Последна промяна от stoianov_n на съб апр 16, 2016 11:04 pm, променено общо 1 път.
torbalan - Дървен философ
Chefo77 написа:
torbalan написа:
Аз съм много доволен от Ситроен С5. Стария ми беше с 2.2 ХДИ. Много добри отзиви срещам и за по-малкия двулитров двигател...
Ти ще спреш ли навсякъде да вреш Ситроена? Или просто много държиш всички да знаят, че си се возил години наред в С5?
Не четеш ли какво се търси - ЕВТИН РАБОТЕН АВТОМОБИЛ БЕЗ ЕЛЕКТРОНИКА. С5 нито е евтин, нито е работен, нито е без електроника.
А ти четеш ли какво пиша?

Именно евтин работен автомобил...

Без електроника - трябва да се търси нещо от преди христа...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Избор на работно комби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: