• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всички имаме коли, нали ?
walko - специалист
Още един глас за Пасат тройка дизел.
И Пежото 806 дизел е добро и доста обем дава!
Ситроен zx дизел съм имал, мотора е стабилен но торсиона от зад не става за душманско товарене! Не е за работна, тя си е семейна.
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Opel Vectra 98г. комби.
:lol: :lol:
Това за всичко друго става, но не и за работна кола. :wink:
Дай друго предложение. :-D
stoianov_n - специалист
gogo7777 написа:
Ако не те притеснява, че е ван, един Фиат Ulisse 2.0... От опит знам, че предницата заминава за около година служебно каране. По мотора няма ядове /поне аз не знам да е имало/.
Айде ся, кажи за кой от трите двигатели 2,0 говориш...../знам, че не разбираш от двигатели, затова питай човека който ти е казал горното/. :-D
gogo7777 - майстор
Че кой го интересува двигателя......тука се търси кола, която да се ползва "служебно". Фиата излезе добра партия в бизнеса....още се кара. Ходи по сервизите чат-пат, но по-често ходи до складовете за метали, както и обслужва цяла бригада заварчици. Годишно изминават доста километри. За 1500-1700 лева кво да му гледа на двигателя. Между другото е удобен за каране.

ПП......за бензинов двигател говоря. :wink:
tdk 71 - специалист
Не бих казал че двигателя е маловажен
Купето е голямо и ако е със слабите мотори не върви и си гори
Двигателя за тази кола е 110 коня хди
Доказано здрав
За 1500-1600 не може да се вземе читава такава кола
Трбва и клима според мене.няма значение че е работна
И ние сме хора :-D
gogo7777 - майстор
Има и клима, а конете са 150 някъде. Ако е пък толкова важно мога да се обадя да питам. Между другото коментирам моя кола :lol: , която купих отдавна за служебна.....не съм я виждал две-три години вече :lol:
toolegittoquit - майстор
stoianov_n написа:
Това за всичко друго става, но не и за работна кола.
Става бе. Такава служебна съм карал. Кутии с кабели, стълби, инструменти и железа спокойно си носеше. Ако се търси нещо повече, авторът да се ориентира към бус. Само дето годината може и да не й беше 98, а 2002-2003. :?
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Става бе. Такава служебна съм карал.
Не знам колко и какво си товарил, ама задното окачване на вектрата хич не е за тая работа.Ся да ти обяснявам ли защо?
Щото е с независимо окачване, направена е да е стабилна и да вози меко. :wink: По скоро е за семейно комби.Или само за инструментите и стълбата може.
Мислиш ли, че ако беше здрава кола, нямаше да я препоръчам веднага. :wink:
:partyman:

пп.За мен единствената кола която става за работна и зверска експлоатация, си остава пасат 3-ка. :cool:
pipilica - майстор
ОК
Ще помисля за 806 и Улисе, виждал съм ги но никога не съм мислил по въпроса.
За сега на 1-во място май е Пасат комби, железния кон май така му викаха или беше работливия Ханс.
tdk 71 - специалист
Еврован се води колата
806,улисе,Ситроен Евазион,ланча Зета
Каквото и да вземеш все е едно
Правят се в един завод и всичкое на пежо
Само фаровете и стоповете с рззликите
Ланчата ползват в повечето случаи 2,0 турбинирания мотор150 коня бензин
Не е много добра оферта този мотор
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Избор на работно комби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: