• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всички имаме коли, нали ?
kozl - майстор
Какво трябва не е = на това дето е. Като купувах партнера залегнах под другите мачки и окачването на задния мост едно и също.
DundyTheCroc - майстор
kozl написа:
Какво трябва не е = на това дето е. Като купувах партнера залегнах под другите мачки и окачването на задния мост едно и също.
Ми не гледай мачки, гледай работни коне ;)
kozl - майстор
Аве то и Т55 е на торсиони па е 36 тона.
И май не е проблема в торсионите, а в икономията.
DundyTheCroc - майстор
И по-тежки танкове има на торсиони, ясно, че не е проблема в технологията, а в изпълнението. Така или иначе това се знае и не се взема такава баничарка ;)
kozl - майстор
Е аз съм направил компромис. Не съм мислил за тежки, а за обемисти товари и да я ползвам и за семейно возене без състезателни мераци.
А със старото комби там де съм минавал едва ли ще мога с Типи-то. Вече му задрах предната броня в една рампа, през която не въднъж съм минавал със старото комби.
Според мен в новите коли здравина не търси.
cat - специалист
Колеги в талона на всяка една кола или камион си има написани собствено тегло и общо тегло разликата между двете е полезният товар , не претоварвайте от това само ще загубите . Бил съм свидетел на късане на рама на нов бус заради икономия на 20лв .
kr1100 - майстор
DundyTheCroc написа:
Ми не гледай мачки, гледай работни коне ;)
:-D 6+ за отговора.
Chefo77 - майстор
Да използвам стааарата тема, да си бутна офертата:
Мисля да сменям Темпрата с нова баничарка, но е в прекалено добро състояние да иде откъдето няма връщане. Та - ако някой му трябва удобно непредставително работно магаре с перфектни двигател, кутия, окачване и купе с малки забележки - да свирка.
gogo7777 - майстор
Сега ако беше тука Тинки.....можеше да се спазарите :roll:
Chefo77 - майстор
Никакъв шанс - Фиат, при това дизелов ...
Далеч от неговите желания.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Избор на работно комби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: