• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Всички имаме коли, нали ?
Chefo77 - майстор
Ми дай да стиснем ръцете за моята, пък аз ще си намеря бензинка с газ :)
stoianov_n - специалист
Chefo77 написа:
Ми дай да стиснем ръцете за моята, пък аз ще си намеря бензинка с газ :)
Ей, тоя Марешки ви направи газта 60 стинки, и виж кво става... :lol:
:partyman:
Demonev - напреднал
Евтино, здраво и за работа - Citroen ZX комби 1.9тд (90 коня) или 1.6 бензин (90 коня с газ) също става 306 комби (двуяйчния близнак от Пежо).
По принцип за здраво, евтино и за работа аз бих се насочил към Ulisee/806/Evasion/Zeta... хем са и подлежащи на ДДС регистрация.
pipilica - майстор
Demonev написа:
Евтино, здраво и за работа - Citroen ZX комби 1.9тд (90 коня) или 1.6 бензин (90 коня с газ) също става 306 комби (двуяйчния близнак от Пежо).
По принцип за здраво, евтино и за работа аз бих се насочил към Ulisee/806/Evasion/Zeta... хем са и подлежащи на ДДС регистрация.
Ми няма Citroen ZX комби 1.9тд читави всички ги е хванала ракова клетка, търсих вече, пък и задния мост не е много за товарене. За Пежо-то нямам мнение колко е здраво.
Chefo77 - майстор
306-иците не страдаха ли от болестта на Берлинго - задните колела стават А-образни? Не споря, питам!
ZEDYCUS - майстор
С две ръце съм за Пасат B4 модела. 7 години се возя на модела. 5 г на обикновен td и още 2 на tdi 1.9 втория е по икономичен. Основно съм товарил плоскости, а напоследък повече само с крепежни и инструменти.
Натоварен гори почти по един и същ начин. Завчера качих 250кг цимент и към 60кг желязо до вилата.
joroantonov - специалист
Доста години си карам Либрата като работна, вътре сам набутвал 7 плочи плюс кухненски плот, смятай колко кила са, 2,80 влиза на дължина, а кухненски гръб с леко извиване 3,07. JTDто е железен двигател, окачването не е скъпо, пък и не се троши както им се носи славата на италианките. Цените определено са доста под това което заслужават. Зета или Пежо от Евровановете също са вариант.
bulhomes2 - майстор
pipilica написа:
...
А как ги познавате, аз кат гледам все еднакви, споко тая няма да е в Троян не ми се ходи.
Правилно! К'во да пра'иш тука? То няма място вече от столичани и полендаци.

Сега сериозно. Ако 170 км влияят на избора ти за кола, не мисля, че темата има особен смисъл. Както някой каза в началото - ще приключи с Форд...
crez - майстор
Няма електроника грам :lol: Папка квото му сипеш от бензин 86 до газов кондензат, минава навсякъде и наси много :-D
Прикачен файл:
sgr-new-page.f72301440e11f628af097a2c06b96ece.jpg
sgr-new-page.f72301440e11f628af097a2c06b96ece.jpg (57.34 KиБ) Видяна 1927 пъти
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Избор на работно комби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: