Всички имаме коли, нали ?
Andri01 - майстор
Моя е 3-ка,дизел,малко по-млад от мене. Но на пътя не ме е оставял!!Е,амортисьори,платка на генератора и четки,водна помпа..Но това са кахърите на кола над 10 години! Дерт ми е да хвърлям на вторични и да взема друга-върви си, на мене това ми трябва!! минало ми е времето за състезания и други глупости. :-D
sinfon - специалист
kr1100 написа:
Поне Голф 3 е супер здрав в сравнение с недоносчето голф 4. При 4 ката бензиновите двигатели са недомислени и боклук. Маслояди, 1,4и 1,6 с алум блок и никасилово покритие. Отделно проблемите с микретата в бравите,късане на нитове при АКL a и окотена ск. кутия.
Аз пък много харесвам Пасата, който няма проблемите нито на Голф3, нито на Голф4.
kr1100 - майстор
Andri01 написа:
Моя е 3-ка,дизел,малко по-млад от мене. Но на пътя не ме е оставял!!Е,амортисьори,платка на генератора и четки,водна помпа..Но това са кахърите на кола над 10 години!
Какви 10г бе човек ? Моя пикапин 7М /ADY- че /след 3г става американски пълнолетен момък. :-D . Ама той си е работна кола .Седалки 3-4-5 долу и висок пикап ин :wink:
Andri01 - майстор
Сигурно и той си има "тинейджърските болести",нали? Няма начин. А за 10-те години,говоря по принцип.:) :partyman:
SEV - специалист
Ами какво да кажа,мерси на хората дали рамо на темата да стане 100 страници.На 50 страници пих бира,на 100 страници ирландска ракия със сурови лешници.Причината съфорумец загубил бас с мен.Аз твърдях,че темата ще счупи рекорда по страници и по тъпотия(като създателя и),той не.Не,ама да.Бутилка с кило счупени лешници е глобата.Наздраве :drinkers:

Прикачен файл

IMG_20170217_155505(1).jpg
IMG_20170217_155505(1).jpg (36.97 KиБ) Видяна 1600 пъти
kr1100 - майстор
Andri01 написа:
Сигурно и той си има "тинейджърските болести",нали? Няма начин. А за 10-те години,говоря по принцип.:) :partyman:
Е има си , но не са големи и тежки. Като изключим холерата по сноповете по вратите :lol:
По двигател нищо - тук там някой заден тампон на носача и , болестта по 2 те стабилизиращи щанги тампоните. Поради супер качествените тампони за 2 г са аут-тампоните .
Общо взето мижави разходи за 7 г. Мога да пиша , но ще разводня темата за Пасатко
Andri01 - майстор
Сакън - не! Я виж пасаткото и Тинкито колко време хранят този форум! Иначе,току го пиши умрял :)
nikolovvd - майстор
SEV написа:
Ами какво да кажа,мерси на хората дали рамо на темата да стане 100 страници.На 50 страници пих бира,на 100 страници ирландска ракия със сурови лешници.Причината съфорумец загубил бас с мен.Аз твърдях,че темата ще счупи рекорда по страници и по тъпотия(като създателя и),той не.Не,ама да.Бутилка с кило счупени лешници е глобата.Наздраве :drinkers:
Можеше да е по-ефектно. Нещо такова!
Прикачен файл:
Уиски с кола.jpg
Уиски с кола.jpg (53.06 KиБ) Видяна 1548 пъти
sinfon - специалист
SEV написа:
...по тъпотия(като създателя и)
SEV, ти си същия!
kozl - майстор
Да припомня първото:
simplex написа:
VW Passat CL 1.8 RP, 90hp. Като екстри има подгрев на задното стъкло и табло с оборотомер и електронен часовник.
Няма централно, няма ел.стъкла, няма хидравлика. Кара се не трудно като за кола без хидравлика.
Изображение
И предпоследното мнение на :? Тинки като simplex Изображение
simplex написа:
p.v.x написа:
....
kuger написа:
Божеее, ти никога няма да влезеш в час, дори и на 100 годин да станеш, цял живот ще се набутваш, съжалявам те! И малкото пари дето вадиш, не можеш да наместиш правилно.
Последно мнение по темата.
Аве щехме да я докараме 100-тната и без негово участие, ама удари момчето едно рамо и ни намали мъката, с която разтегахме темата :roll:

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: